CASTENRAY KAN WEER NIET OVERTUIGEN Dèt wilt geej toch neet misse 11 D.I.S. Zondag 4 december 1994 1e klasse E KNVB Afd. Limburg Sportpark "De Heesakker" Aanvang 14.30 uur Tijdens de rust demonstratie—training E—Jeugd 16 Afgelopen zondag mocht Castenray het opnemen tegen de koploper van de le klasse E, FC Steyl. Van angst voor de koploper was geen sprake. Integendeel; Castenray zou Steyl in hun eigen "Heimatt" wel eens van de troon stoten. Het vertrouwen was er dus wel onder de spelers maar de winstnee, die niet dus. De uitslag mag zelfs wel een kleine blamage genoemd worden. Met maar liefst 6-1 drukte Steyl Castenray keihard met de neus op de feiten. En die feiten zijn een gedeelde 8e plaats op de ranglijst met 8 punten uit 10 wedstrijden. Nou niet bepaald een prachtprestatie. Wat bovenstaande niet doet vermoeden is dat Castenray de wedstrijd goed begon. Persoonlijke duels werden gewonnen en de wil om te winnen leek teruggekeerd. Maar al in de 10e minuut werd duidelijk waarom Steyl zo hoog op de ranglijst genoteerd staat. Een snelle aanval over de flanken werd beheerst afgerond, 1-0. Castenray was na deze vroege achterstand aan het zoeken geraakt. Zoeken naaar het middel waarmee het 4 man sterke midddenveld van Steyl het best kon worden bestreden. Dit middel werd echter echter niet gevonden. Want hoewel Castenray aandrong voor de gelijkmaker was het toch weer Steyl dat in de '22 en '28 minuut scoorde. De hoop werd vervolgens nog even teruggebracht door Jos Heidens. Maar nog in dezelfde minuut werd deze hoop alweer weggevaagd door een treffer van Steyl zodat de ruststand (4-1) al weinig perspectief meer bood. In tegenstelling tot vorige week toen er niets speciaals te melden viel over de eerste helft geldt dit deze week voor de tweede helft. Gezien het spel van Castenray leek het erop dat de ploeg het verlies reeds geaccepteerd had. Steyl kreeg het geen moment moeilijk en kon rustig uitlopen naar 6-1. Castenray mocht overigens blij zijn dat de teller hier bleef steken. Opmerkelijk was wel dat Castenray de laatste 20 minuten met 10 man verder moest. John Verstegen verliet het veld namelijk vroegtijdig met een blessure Zijn eigenlijke vervanger, de andere John, is nooit in Steyl gesignaleerd. Hij zou op weg hier naar toe een klapband hebben gehad, (nog meer??????!!!) Het is te hopen dat de selectie deze nederlaag ruim ziet en zich concentreert op de wedstrijd van aankomende zondag. Want de wedstrijd die er dan op het programma staat is niet zomaar een wedstrijd. Het is dan namelijk weer tijd voor de sportparkderby tegen Oirlo. De spelersgroep zal dan zeker op scherp staan gezien het geringe aantal punten van de afgelopen weken en gezien het vorige resultaat tegen Oirlo. Kortom DIS 1 - CASTENRAY 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 16