korfbal
UITSLAGEN
Grubben
Senioren 1
2-9
BELANGRIJK
Hieronder volgt het definitieve wedstrijdprogramma voor de
binnenkompetitie 1994/1995. Het wedstrijdoverzicht van vorige
week komt hierbij te vervallen (dus: de hieronder vermelde
wedstrijdnummers aanvangstijden aanhouden)
16.20 't Haeren, G'vorst
Senioren 1 D-3T
20-11 (nr. 6075) Grubben - Senioren 1
Scheidsrechter: Lottura
27-11 (nr. 6573) Sen. 1 - Oranje Wit (L) 3 17.40 De Wetteling, Venray
Scheidsrechter: Erica
(nr. 7076) Senioren 1 - KCHB2
Scheidsrechter: Peelkorf
11-1$ (nr. 7575) ROKA 2 - Senioren 1
4-12
18-12 (nr. 8072) Senioren 1 - Lottun 2
8-1 (nr. 9568) Vcnckel Girls 2 - Sen. 1
22-1 (nr. 10574) Senioren 1 - Grubben
16.30 De Wetteling, Venray
13.10 Schans, Reuver
15.40 De Berkel, Horst
19.10 De Berkel, Horst
14.30 De Wetteling, Venray
29-1 (nr. 11076) Oranje Wit (L) 3 - Sen. 1 15.20 De Raayhal, Overloon
5-2 (nr. 11575) KCHB 2 - Senioren 1
19-2 (nr. 12575) Lottun 2 - Senioren 1
11.10 't Haeren, G'vorst
16.10 't Haeren, G'vorst
5-3 (nr. 13575) Sen 1. - Vonckel Girls 2 9.00 De Wetteling, Venray
19-3 (nr. 14543) Senioren 1 - ROKA 2
10.40 De Berkel, Horst
27-11 (nr. 6599) Erica 3 - Senioren 2 13.15 De Berkel, Horst
Rijden: E. Geerets, C. Emonts, F. Dinghs Vertr. 12.45
4-12 (nr. 7099) Swift(V)5 - Senioren 2
Rijden: D. Kuypers, J. Arts
11-12 (nr. 7594) Senioren 2 - Lottun 4
Rijden: J. Arts, M. Steeghs
5-2
11.00 De Visgraaf, Velden
Vertr. 10.15
1630 De RaayhalC0-loon
Vertr. 15.45
18-12 (nr. 8097) Sen. 2 - Wittenborst 2 13.00 De Wetteling, Venray
Rijden: E. Lintzen, H. Strijbos, I. Saris Vertr. 12.30
15-1 (nr. 10098) DIS 4 - Senioren 2 17.00 De Wetteling, Venray
Rijden: E. Geerets, C. Emonts, F. Dinghs Vertr. 16.30
29-1 (nr. 11097) Lottun 4 - Senioren 2 16.10 't Haeren, G'vorst
Rijden: I. Saris, E. Lintzen, H. Strijbos Vertr. 15.30
(nr. 11596) Senioren 2 - DIS 4
Rijden: M. Steeghs, D. Kuypers
16.50 De Berkel, Horst
Vertr. 16.20
12-2 (nr. 12098) Senioren 2 - Erica 3 16.50 De Raayhal (B), O-loon
Rijden: D. Peeters, C. Emonts, E. Geerets Vertr. 16.00
19-2 (nr. 12598) Senioren 2 - Swift (V) 5 9.00 De Wetteling, Venray
Rijden: F. Dinghs, I. Saris, E. Lintzen Vertr. 8.30
5-3 (nr. 13598) Wittenborst 2 - Sen. 2
Rijden: M. Steeghs, J. Arts
19.10 De Berkel, Horst
Vertr. 18.40