Jeugdspeler Martijn Direks zorgt voor ommekeer 1 vb Door KEES JANSMA Het tweede elftal voetbalde goed maar scoorde niet in de eerste helft. Jeugdspeler Martgn opende de score in de tweede helft al na pas drie minuten in het veld te *""*bben gestaan. SSS bracht vrijwel de gehele wed strijd op eigen helft door. Het veldoverwicht kwam voor Casten ray tot uitdrukking in wat 'kleine' kansjes. Marcel schoot tegen de keeper aan. De doelverdediger stond steeds op de goede plaats, want ook twee andere kansen van de spits hield hij tegen. Ed schoot een teruggelegde bal tegen de doelman. Hij kwam ook nog een keer alleen voor de keeper: hij knalde net niet door zijn benen heen. Eindelijk De gehele eerste helft had Martijn knarsetandend op de bank gezeten terwijl hij dacht: dat kan ik beter. Dat hij het wel degelijk beter kon, liet hij al snel zien. Toen na drie minuten de bal bij hem belandde, dacht hij geen seconde na en ke gelde de bal in de linkerkruising. Eindelijk was de doelman versla gen. Castenray begon een beetje adem te halen. Leo schoot amper vijf minuten later de bal rakelings voor het doel langs. De kansen bleven komen, al waren ze niet zo groot als in de eerste helft. Op het tweede doelpunt moest gewacht worden tot de 25c minuut. Geert legde aan van ongeveer 17.462 meter (gemeten door IBM Neder land) en de bal, die 15 meter rechts van de goal naast zou zijn gegaan werd van richting veran derd door een goed meewerkende Overloner en caramboleerde in de linkerhoek. De keeper stond to taal op zijn verkeerde been. Na dit doelpunt van Tucky Geert' was de rest van de wedstrijd een mak kie. Al helemaal toen de spits van Overloon opgaf en SSS met tien man verder moest daar allebei de wissels gebruikt waren. Scoren Een dik verdiende overwinning op Overloon. Alleen het scoren werd zo nu en dan vergeten. Volgende week wordt het minder gemakke lijk tegen Volharding. Thuis werd hier nipt (2-1) van gewonnen. Vol harding komt uit Vierlingsbeek en de wedstrijd daar begint pas om 12.00 uur. Leider Leider Henk Arts was afwezig en interim-leider Geert Stiphout kon geen commentaar op de wedstrijd geven omdat hij het te druk had met het vieren van zijn doelpunt. Champignons 30 november Vanaf 20.00 uur zal mevr. Janssen heerlijke recepten voor onS_.< klaarmaken in "de Wis" en wel met champignons en oesterzwam men, die we dan uiteraard kunnen proeven. Per abuis is dit bericht vorige week niet geplaatst. U kunt zich daarom nog tot uiterlijk maandagochtend opgeven bij M. Hendrix, tel.: 71792. De onkosten hoort u daarom pas op 30 november. Dus dames kom en proef! Kerstversieringen maken 12 december Op maandagavond 12 december vanaf 19.30 uur willen we weer kerststukjes maken t.b.v. onze kerstavond. Hiervoor kunt u zich opgeven bij M. Hendrix, tel.: 71792. Wel willen wij u vragen zelf wat groen en een mesje mee te brengen. Voor de rest zorgt Lien Heidens. Dus dames geef u op, want dan zijn we ook op tijd klaar Cursus ziekenverzorging thuis Deze cursus start op 16 januari in de Clockert en is verder op 23 jan., 30 1an. en 6 febr. We proberen om rond 13.30 uur te beginnen, tot 16.00 uur. U kunt zich hiervoor nog opgeven bij M. Hendrix, tel.: 71792. 11 S CASTENRAY 2 - SSS 7 2 - 0 v Doelpunten: 48. Martijn Direks; 70. Geert Stiphout. Aantal toeschouwers: 21. Kaart: 49. gele kaart (SSS) wegens van achteren neerleggen tegenstander. Opstelling: Roel Hoeymakers; Jos Derix (46. Martijn Direks), Wilbert van Osch, Rene Arts en Sjaak Cremers; Joos Classens, Leo Jakobs, Geert Stiphout en Ed Classens (75. Jan Peeters); Caro Versteegen en Marcel Dinghs. Stand: 1. Venray (10-16); 2. CASTENRAY (10-16); 3. Lottum (10-16); 4. Volharding (10-13); 5. Resia (10-11); 6. SSS (10 11); 7. BW (10-10); 8. Ysselsteyn (9-9); 9. Stormvogels (10-9); 10. Geijsteren (10-4); 11. DIS (9-2); 12. Leunen (10-1). Topscorers: 1. Marcel (13); 2. Freek (6); 3. Björn (5); 4. Pepijn (4); 4. Ed, Leo (3); 5. Edwin (2). Castenray scoort moeilijk I i i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 11