gemeente ven ray 1 n NOV $94 (P BEKENDMAKING. BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN V E N R A Y maken hierbij bekend hun besluit van nr. ClIa. O 'i waarbij besloten is tot: J Tijdens de periode van 24 november 1994 tot en met 1 april 1995, of zoveel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is: voor alle verkeer gesloten te verklaren de Hoogriebroekseweg, voor wat betreft het gedeelte gelegen tussen de aansluiting met Koepas/Sinnestraat en de aansluiting met de Blakterweg; Gedurende de periode van de afsluiting is een omleidingsroute via de Hulst- weg ingesteld. - Voorzover de werkzaamheden dit toelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht is ontheffing verleend van de ge noemde verkeersmaatregel ten behoeve van bestuurders van motorvoertui gen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij hun bedrijf uitoefenen aan het genoemde gedeelte van de afgesloten weg; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestertiming van de onder a vermelde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aannemelijk gemaakt kan worden dat zij geduren de de tijd dat de genoemde verkeersmaatregel geldt, gebruik moeten maken van het genoemde weggedeelte voor het laden of lossen van goe deren of het verrichten van noodzakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na de dag waar op het besluit bekend is gemaakt bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray. venray, 1 Q Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, de chef openbare werken voorbereiding, ir. H.C. Span. Toelichting: In verband met de aanleg van RW-73 wordt het kunstwerk in de Hoog riebroekseweg/ Venloseweg uitgebreid

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 19