Goede eerste helft genoeg voor beide punten 7 De tweede helft werd begonnen zoals de eerste eindigde. Castenray was de betere ploeg en zette Kronenberg meteen onder druk. De gelijkmaker leek een kwestie van tjjd want Castenray mocht doen wat het wilde van Kronenberg. Het kreeg kans na kans om de stand gelijk te trekken. Maar blijkbaar werd er tijdens het lof niet voor de Castenrayse hoofdmacht gebeden want de goal bleef uit. Kronenberg kreeg de grip op de wedstrijd weer terug. Het leek erop dat Castenray er zelf niet meer in geloofde na al die gemiste kansen. Kronenberg begreep dat dit Castenray opnieuw kwetsbaar was en deelde in de 74e minuut de genadeklap uit. Opnieuw werd niet alert gereageerd op een corner en mocht een Kronenberger van dichtbij inkoppen. Wanhopig ging Castenray weer op de aanval over en even leek het erop of Castenray misschien toch nog terug zou komen. Maar vlak voor tijd werd er ook aan deze illusie een eind gemaakt: 3-0. Dat er toch nog door Ronnie werd gescoord was enkel voor de statistiek, maar het onderstreepte wel zijn goede spel. Aankomende zondag zal er uit een ander vaatje getapt moeten worden wil de 4e ronde van de beker bereikt worden. Castenray ontvangt dan T.O.P. Aangezien het wat goed te maken heeft tegenover het publiek (gezien het zwakke optreden van het afgelopen zondag) zal het zeker een boeiend bekerduel worden. JDé>t wilt. toch iieet naiss& ff D.I.S. Door KEES JANSMA In Siebengewald stond een herboren tweede elftal op het veld. Het extra weeïge rust leek goed gedaan te ^hebben. De stormvogels werden vanaf, het begin goed aangepakt. Door het snelle veldspel liep de tegenstan der achter de feiten aan. Na een klein kwartier werd Pepijn wegge stuurd. Hij haalde bijna de achter lijn en gaf de bal vlijmscherp voorbij de keeper voor. Leo hoef de de bal maar aan te raken en - scoorde. Drie minuten later was het weer raak. Björn gaf een pass op Marcel, die de bal links van de keeper in de goal schoot. Casten ray domineerde en zette nog even druk. Marcel kreeg de bal in het strafschopgebied aangespeeld en schoof de bal met links onder de keeper door. Hierna werd er gas teruggenomen. Vlak voor rust ver grootte Leo de voorsprong met een schitterend schot. Hij kromde een halve lob over de iets voor zijn goal staande doelman. Nieuwkomers De tweede helft werd op z'n slof fen uitgevoetbald. De Siebenge- wiebels waren zelfs meer in de aanval maar de uitvallen van Cas tenray waren gevaarlijker. Björn scoorde twee keer na een mooie solo met een schot in de linker hoek. De Stormvogels redde hun eer met een kopgoal na een dek- kingsfout bij een corner. Als inval lers waren er weer twee nieuwe namen: Marijn Direks en Rene Marcellis. Vaste invaller Freek Kuijpers liet nog weten het niet eens te zijn over de gang van za ken. "Ik ben niet geselecteerd om dat ik niet genoeg bij de A-jeugd zou voetballen. Voor het seizoen is afgesproken dat ik soms niet mee doe. Voor de wedstrijd van afgelopen zaterdag heb ik de lei der buiten mijn schuld om pas laat kunnen bereiken. En dan sta je schijnbaar buitenspel...", aldus Freek. De invalbeurten van Rene en Martijn waren beide goed. Een andere nieuwkomer, of eigenlijk een opnieuwkomer was Xavier Weijs. Hij was even in Nederland en voetbalde in het derde. Een vastberaden Xavier meldde: "Ik kom in januari terug en reken maar dat ik er dan weer sta. Ik ben bereid om me terug te vech ten in het tweede. Mijn plaats krijg ik dan weer terug." Namens het tweede elftal veel succes in Joegoslavië en tot over drie maan den. Kippetje Een lekkere maar simpele over winning. Volgende week is het tweede (voorlopig nog) vrij. Over twee weken Overloon thuis ont vangen. Zij haalden afgelopen zondag koploper Lottum onderuit. Die wedstrijd zal niet zo'n kippe tje worden als tegen de stormvo gels. De wedstrijd begint zoals gewoonlijk om 12.00 uur. Leider Traditioneel zijn de laatste woor den voor leider Henk Arts. "De spelers hadden een goede inzet. Er werd voor elkaar gelopen. De kansen werden nu wel benut waar door we de wedstrijd goed door kwamen." STORMVOGELS 4 - CASTENRAY 2 1-6 Doelpunten: 14. Leo Jakobs; 17. Marcel Dinghs; 26. Marcel Dinghs; 44. Leo Jakobs; 57. Björn Vroemen; 64. Stormvogels; 80. Björn Vroemen. Aantal toeschouwers: 8. Opstelling: Roel Hoeymakers; Jos Derix, Roel Wismans, Wilbert van Osch en Sjaak Cremers; Joos Classens (50. Rene Marcellis), Geert Stiphout en Leo Jakobs (50. Martijn Direks); Björn Vroemen, Marcel Dinghs en Pepijn Houwen. Stand: 1. Venray (9-14); 2. CASTENRAY (9-14); 3. Lottum (9-14); 4. Volharding (9-13); 5. SSS (9-11); 6. Resia (9-9); 7. Ysselsteyn (9-9); 8. Stormvogels (9-9); 9. BW (9-9); 10. Geijsteren (9-4); 11. DIS (9-2); 12. Leunen (9-0). Topscorers: 1. Marcel (13); 2. Freek (6); 3. Björn (5); 4. Pepijn (4); 4. Ed, Leo (3); 5. Edwin (2); 6. Jos, Sjaak (1). 'Gemakkelijke winst tweede

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 7