RABOBANK MEDEDELINGEN: Seminar Grip op Geld Jumping Indoor Maastricht Rabobank Zevenrode. Aangenaam. Carnavals vereniging "De Schanseknuppels" Mededelingen: 2 Op 10 november aanstaande organiseert Rabobank Zevenrode in zaal 't Anker te Merselo een bijeenkomst voor agrarische ondernemers met als onderwerp "Grip op Geld". Op deze bijeenkomst schenken de heer J. Schreurs, medewerker van A A Accountants en Adviseurs B.V. en de heer J. Sikkens van Rabobank Nederland aandacht aan het voor velen belangrijke financiële bedrijfsbeheer. De onderwerpen die tijdens deze bijeenkomst aan de orde komen zijn: - het maken van een liquiditeitsbegroting, waardoor liquiditeitstekorten en -overschotten tijdig kunnen worden onderkend. - het efficiënt omgaan met betalingstermijnen, kortingen, enz. - het gebruik van efficiënte betaalvormen, onder andere door koppeling van Rabo Telebankieren aan een boekhoudpakket. Het seminar is dan ook met name gericht op de persoon die in het bedrijf de financiële zaken verzorgt. Tevens zal er op deze avond bekend worden gemaakt wie inmiddels de 100e overeenkomst telebankieren heeft afgesloten. Van 25 t/m 27 november a.s. vindt te Maastricht voor de 7e maal het concours hippique 'Jumping Indoor Maastricht' plaats. Kaarten zijn te bestellen op alle kantoren van de Rabobank Zevenrode. Zaterdag 12 november 1994: Vorstenraadsbal in 'tVeulen Om 19.15 uur bij Hesen bij elkaar komen, de teneu's zijn dan daar aanwezig, vertrek om 19.40 uur stips met taxi's Zondag 20 november 1994: Verlovingsbal in "DE WIS" Om 14.45 uur in de Wis bij elkaar komen. fNse**

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 2