Castenray verslikt zich bijna in Wellerlooi dameskoor De vreugde was voor Holtees dan ook van korte duur dankzij een prachtige goal van Koot. Hij verraste vriend en vijand en misschien ook wel zichzelf met een weergaloos buitenkant-voetje-nooit- gedacht-toch-gekregen-lobje. De bal dreigde in eerste instantie over te gaan maar zakte op het juiste moment als een baksteen in het doel. Castenray kon toen de teugels wat laten vieren en zich weer iets meer op het verdedigen concentre ren. Jolin verliet kort voor tijd het veld met een stijve nek en in zijn plaats kwam Björn die vlak daarvoor in het tweede elftal nog twee keer scoorde. De slotfase was nog best spannend. Het had alle kanten op gekund. Ivan werd door de overigens goed leidende scheids een strafschop ontnomen, maar voor hetzelfde geld was Castenray nog de boot in gegaan. Met dit punt houdt zowel Castenray als Holtees aansluiting met de top. A.s. zondag zal het eerste vooraf niet tevreden zijn met één punt. Het wordt met Geijsteren geconfronteerd dat zich in de onderste regionen van de ranglijst bevindt. In de afgelopen drie uitwedstrijden was het Castenray-publiek duidelijk in de meerderheid. Dit is voor de spelers toch een steuntje in de mg. Wellicht mogen ze zich ook zondag weer verheugen op een grote schare aanhangers in eindelijk weer een thuiswedstrijd. Dus sluit ik weer af met mijn wekelijkse kreet: tuut, tuut, tuut, JDtèt wilt. &eej toch neet misse ff D.I.S. Het eerste kwartier was ontzet tend soft. Resia buitte deze slech te start van Castenray niet uit. Zo doende kon het tweede zich her stellen en langzamerhand werd er een overwicht geforceerd. De moeilijk scorende spits Marcel kreeg maar liefst drie keer een uitstekende kans om de score te openen. De keeper redde twee maal en een bal ging voorlangs. Daarna pegelde Ed de bal net over de lat. Op slag van rust kwam dan toch de verdiende voor sprong. Marcel gaf een pass op Geert, die op zijn beurt Björn be diende. Hij maakte alleen voor de keeper géén fout. Beheerst schoot Björn de bal in de rechterhoek. opmerkelijks meer. Wakker De tweede helft was een stuk slechter dan het laatste half uur van de eerste. De aanval stond als vastgeroest, het middenveld was er niet en de verdediging maakte teveel fouten. Resia profiteerde hiervan en was de betere ploeg. Na ietwat gelukkig gelijk gemaakt te hebben, kwamen ze zelfs op voorsprong via een scrimmage- goal. Na veel over-en-weer getik belandde de bal bij een Weller- looienaar, die gewoon niet kon missen. Castenray werd wakker en probeerde iets terug te doen, wat maar moeilijk lukte. Vijf minuten later was het toch al raak. Na voorbereidend werk van Ed ging Björn goed door en scoorde knap de gelijkmaker. Meer zat er schijnbaar niet in. Het hele elftal liep niet en daar kon niets meer aan veranderd worden. Er gebeur de de rest van de wedstrijd niets Top Het laatste half uur van de eerste helft was goed maar zo wordt er geen wedstrijd gewonnen. Men was niet bereid een stapje meer te zetten of een tandje bij te schake len. Komende zondag zullen de zaken anders aangepakt moeten worden. Er wordt dan thuis tegen Venray, dat tweede staat, gevoet bald. Om bij de top te blijven ho ren zal er dus gewonnen moeten worden. Om rijen bij de kassa te voorkomen, raadt het bestuur de genen die geen seizoenskaart heb ben aan, om kaartjes in de voor verkoop te halen. Leider Traditioneel zijn de laatste woor den voor leider Henk Arts. "Er werd te paniekerig gevoetbald. Als we beter met de kansen omgaan, kunnen we de wedstrijd simpeler uitvoetballen." Do. 3 nov. Zo. 6 nov. Do. 10 nov Vr. li nov Za. 12 nov. repetitie om 19.45 uur. Allerzielendienst om 15.00 uur. repetitie om 19.45 uur. H. Mis bruidspaar Hubers-van de Pasch H. Mis om 19.00 uur. 11 RESIA 3 - CASTENRAY 2 2-2 Doelpunten: 45. Björn Vroemen; 55. Resia; 63. Resia; 68. Björn Vroemen. Aantal toeschouwers: 13. Opstelling: Roel Hoeymakers; John Reynders, Leo Jakobs (73. Roel Wismans), Jos Derix, en Sjaak Cremers; Joos Classens, Geert Stiphout en Ed Classens (75. Edwin Dinghs); Björn Vroemen, Marcel Dinghs en Pepijn Houwen. Stand: 1. Lottum (8-14); 2. Venray (8-12); 3. Volharding (8-12); 4. CASTENRAY (8-12); 5. Resia (8-9); 6. SSS (8-9); 7. Stormvogels (8-9); 8. Ysselsteyn (7-8); 9. BW (7-6); 10. Geijsteren (8-2); 11. DIS (8-1); 12. Leunen (8-0). Topscorers: 1. Marcel (11); 2. Freek (6); 3. Pepijn (4); 4. Björn, Ed (3); 5. Edwin (2); 6. Jos, Leo, Sjaak (1). Door KEES JANSMA Het blijft kwakkelen met het tweede elftal. Net als tegen Geijsteren werd er weer ge lijkgespeeld. In Wellerlooi tegen Resia bleef de teller hangen op 2-2. Opnieuw gelukkige remise r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 11