Castenray pas in slotminuten naar de gelijkmaker dameskoor Leider De collecte voor mensen met een verstandelijke handicap heeft in Castenray 539,17 opgebracht. Alle gulle gevers en collectanten hartelijk bedankt!!! In de 65e minuut was het weer Castenray dat via een counter scoorde. Steffan haalde de achterlijn en vond Frank, die bewees het scoren nog niet verleerd te zijn: 1-4 (overigens, op dinsdag stóót Frank liever een balletje). In de laatste 10 minuten kreeg S.V.C. zelfs nog een strafschop tegen. Ook deze kans was aan America niet besteed, mede door een schitterende redding van de sterk keepende Rob. Zodoende bleef het bij 1 - 4 en kon S.V.C. tevreden huiswaarts keren. A.s. zondag mag Castenray tegen het altijd moeilijke Holtees aantreden, dat met hetzelfde aantal punten eveneens een tweede plaats bezet. JOè>t. wilt. &&&J toesla Ji&&t inisse ff D.I.S. Door KEES JANSMA Afgelopen zondag had Cas tenray de hele wedstrijd een levensgroot overwicht maar kon dat niet uitdrukken in de score. Het gevolg was een smadelijk gelijkspel tegen Geijsteren. Het probleem was niet de onder schatting van de tegenstander, daarvoor werd er te fel gestart. Maar de kansen die bij bosjes ge creëerd werden, werden allemaal -naar de vuilnisbelt geholpen. Pe pijn had meteen in de le minuut al de score moeten openen. Hij werd vrij voor de doelman ge speeld maar schoot tegen de be nen van de keeper. Edwin Dinghs kreeg maar liefst drie keer zo'n kans. Keer op keer missers. De openingstreffer bleef veel te lang uit. Op slag van rust verslikte Joos zich en de spits van Geijsteren wist wel raad met dit buitenkansje. De rust werd ingegaan met een onverdiende achterstand. Handsgoal In de tweede helft werd jacht ge maakt op de gelijkmaker. Er werd fel gevoetbald en Geijsteren stond onder grote druk. Na een afgeket ste corner tekende Björn knap de gelijkmaker aan. Hij schoot de bal mooi in de korte hoek. Vlak daarna werkte het jeugdtalent Freek, die weer aan het echte werk mocht proeven, de bal met z'n hand in de goal. De scheids rechter keurde terecht de hands goal af. Castenray bleef alleen maar missers produceren. Bij de eerste Geijsterse aanval van de tweede helft liep de aanvoerder tegen een voorzet aan en scoorde zonder dat hij het wist. Totaal on verdiend kwam Geijsteren op voorsprong. Castenray bleef aan dringen en kwam toch nog langs- Mededelingen. za. 22 okt. 19.00 H. Mis zingen. ma. 24 okt. 20.00 korenavond Oirlo (in uniform) zij. Na een dieptepass van Joos schoot Marcel de bal vanaf rechts links in de kruising. Winnen Castenray voetbalde eigenlijk he lemaal niet slecht. Maar uit onge veer 20 goede kansen werd slechts 2 keer gescoord. Dat is natuurlijk veel en veel te weinig. Om te be wijzen dat het bij de top hoort, zal het tweede de komende wedstrijd tegen Resia overtuigend moeten winnen. Resia is. ondanks de zes de plaats, een tegenstander van formaat. Ze verloren van de beide koplopers steeds met slechts één doelpunt verschil. De wedstrijd is wederom een uitwedstrijd en be gint om 11.30 uur. Leider Henk Arts was niet bereik baar om commentaar op de wed strijd te geven. DAMES- ELKE DONDERDAG REPETITIE OM 19.45 UUR. 5 GEIJSTEREN 3 - CASTENRAY 2 2-2 Doelpunten: 43. Geijsteren; 60. Björn Vroemen; 77. Geijsteren; 88. Marcel Dinghs. Aantal toeschouwers: 15. Opstelling: Roel Hoeymakers; Joos Classens, Roel Wisnians, Rene Arts en Sjaak Cremers; Jos Derix, Geert Stiphout en Edwin Dinghs; Pepijn Houwen (55. Freek Kuijpers), Marcel Dinghs en Björn Vroemen. jtand: 1. Venray (7-12); 2. Lottum (7-12); 3. CASTENRAY (7-11); 4. Volharding (7-10); 5.Ysselsteyn (6-8); 6. Resia (7-8); 7. SSS (7-7); 8. Stormvogels (7-7); 9. BW (6-6); 10. Geijsteren (8-2); 11. DIS (8-1); 12. Leunen (7-0). Topscorers: 1. Marcel (11); 2. Freek (6); 3. Pepijn (4); 4. Ed (3); 5. Edwin (2); 6. Björn, Jos, Leo, Sjaak (1). Afgang tweede in Geijsteren

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 5