peuterspee 1 zaal GEEN FUIF VOOR DE MERELS Onder het motto: "Ik ben var. de Duyvis en nou hoort ik dat er hier een fuif is", kwamen de Melderslose dames naar Castenray. Een zak chips werd nog snel effe voor de wedstrijd door de da mes in kwestie veroverd. Aangezien meneer de scheids nog naar de verjaardag moest van tante Leen en vergeten was zich af te melden, kreeg de chips alle tijd om te zakken. Toeschouwer Houwen Ger durfde de confrontatie met de fluit niet aan en dus werd Karin uit bed gebeld. En zo draafde zij nog met de slaap in de ogen om half 11 het veld op. Zij mocht vandaag de wetten uitmaken. Het was zo'n dag waarop iedereen barstte van de energie. De eerste die barstte was Kerstin. Na veel goeie, net gemiste kansen, opende zij de score middels een afstandschot. De twee de was voor Joan. Nog herstellende van een kleine enkelblessu re legde ze vanaf de ll-meter stip (die bij korfbal overigens maar 2 en een halve nieter van het doel verwijderd is) de bal in de korf. De 3e treffer is een verhaal apart. Toen Lonneke nog niet gebo ren was, was ze een dwarsligger. Tot overmaat van ramp moest ze als 6-ponder ook nog de couveuse in. Zo af en toe komt dit alles weer boven. Vandaag wist ze dit positief te gebruiken. Ze nam wederom de dwarsliggershouding aan en was iedereen te slim af door iedereen te slim af te zijn. Ons 3e doelpunt was haar doelpunt. Hiermee heeft ze voorgoed afgerekend met het couveu setijdperk. Deze klinkklare onzin werd verzonnen toen enkelen van ons zich vergaapten aan de senioren 2 die na ons speelden. Voor de rust scoorde Kerstin nog snel effe onze 4e treffer. Maar euh....was het niet 4-1 met de rust? Inderdaad, Melderslo had ook lx het gat gevonden. In de rust werd gerust. Karin kreeg de kans om zich te wassen en een broodje pindakaas te eten. Winke had s morgens voor de wedstrijd nog naar Hobson's Choice geluisterd. Ze had de woorden "rules are just for fools" opge vangen en onthouden. En aangezien Winke toch zeker geen fooi is, lapte ze de regel "lopen met de bal" volkomen aan haar korfbalschoen. Karin zag dat niet of wilde dat niet zien en zo scoorde Winke 5-1. De overschakeling van aanval naar verdedi ging kostte het aanvalsvak duidelijk moeite. In notime kregen we er 2 om onze oren. Dat kwam hard aan. De stand werd echter vrij snel op safe gezet, door wederom Kerstin, 6-3, en Bianca 7-3. De omschakeling kostte ook dit keer weer moeite en de Merels profiteerden hiervan, 7-4. Last but not least was het prachtige afstandschot uit handen van Donna, 8-4. Tja, een prachtige wedstrijd waar gelukkig veel toeschouwers van hebben kunnen genieten. Zondag: koploper Erica. Ook nu kunnen we wel wat steun en juiste woorden langs de lijn gebruiken. Dus: komt allen naar het land van Rowwen HèzeM Noteer deze datum: 14 november Doe-avond 20.00 uur cafe Hesen. Als er iemand in het bestuur wil komen dan kan men zich opge ven tot 1 november bij Tilly Versteegen, tel.: 71401. Bestuur en leidsters. xxx KROES xxx De peuters hebben herfstvakantie van 17 t/m 21 oktober.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 7