Na zeer boeiende pot is Castenray de gelukkigste SPAARAKTIE Rente tot Door KEES JANSMA Het tweede elftal speelt kra ker na kraker. Gisteren was de wedstrijd zelfs nog span nender dan die van vorige week. Leider Henk Arts vat- e de wedstrijd bondig sa men: "Gruwelijk spannend." Dankzij een superbrede selectie van maar liefst 19 man werden de spelers weer bij elkaar gevonden. Deze keer kwamen Leo, Rene en Renzo het tweede versterken. Na vele verschuivingen die nodig wa ren om de gaatjes in de opstelling op te vullen begon een gemoti veerd Castenray aan de wedstrijd. Het eerste kwartier was Volhar ding de betere ploeg maar kansen werden niet verkregen. Langza merhand werd de verdediging ge organiseerd en Volharding werd teruggedrongen. De eerste grote kans was voor Pepijn. Een voorzet -^anaf de achterlijn van Marcel /erd door de boomlange aanvaller net langs gewerkt. Even later gaf Leo een soortgelijke voorzet op Marcel. Ook hij schoot de bal langs het doel. Daarna mikte Leo met z'n befaamde buitenkant-voet schot tegen de dwarsligger. De bal wilde er niet in. Dennis De tweede helft begon goed. Roel begon met een leuke redding. Ed win, deze keer acterend op het middenveld, ontweek een tackle en gaf een afgemeten pass op Marcel. Deze schoof de bal langs de keeper tegen de netten. De verdiende voorsprong werd niet lang behouden. Door een sh*t, k*t, kl*te goal (vul in: o, i, u) kwam Volharding op gelijke hoog te. Een vrije trap viel net voor de goal stil en nadat drie benen, twee handen en vier voeten de bal aan geraakt hadden, kon een Vier lingsbeker intikken. Cor schreeuw de het uit van plezier. Renzo zat dichtbij (15 cm) een doelpunt. Na een 1-2 met Marcel schoot hij de bal net naast de kruising. Een Be ker werd zo zenuwachtig van Ed win, dat hij de bal in het straf schopgebied met z'n hand weg sloeg. De scheidsrechter, die ove rigens de gehele wedstrijd al niet zo sterk floot, verzuimde om de bal op de stip te leggen. Daarna, Laat uw verdriet onze zorg zijn Begrafenis- en Crematie-onderneming Patersstraat 25 5801 AT Venray Telefoon 04780-89199 Venrayseweg 104 5961 AJ Horst Telefoon 04709 - 87099 zyn dag en nacht bereikbaar toen niemand het nog verwachtte, kwam Castenray op de verdiende voorsprong. Geert gaf een pass op Marcel en deze omspeelde de keeper en scoorde. Daarna gaf Marcel een steekballetje op Geert en deze probeerde de keeper te verschalken met een lobje. De keeper had het door en redde goed. Lobjes moet je ook alleen proberen als je Dennis heet. Thriller Weer een thriller van jewelste. Na deze twee belangrijke overwinnin gen staat, na eerst eerste gestaan te hebben, het tweede al twee we ken tweede. Volgende week is Geijsteren 3 de tegenstander. Ze verkeren in de onderste regionen met maar liefst één punt. De wed strijd begint om 11.00 uur en is in, het helemaal niet zo ver afgele gen, Geijsteren. Leider Aan leider Henk Arts de laatste woorden. "Ondanks het vele schui ven in de opstelling wilde toch iedereen voor elkaar werken. Dat vind ik heel belangrijk." vanaf f 1.000, 10 jaar vast Rabobank Zevenrode Aangenaam. CASTENRAY 2 - VOLHARDING 8:2-1 Doelpunten: 57. Marcel Dinghs; 60; Volharding; 84. Marcel Dinghs. Aantal toeschouwers: 25. Kaart: 86. gele kaart (Volharding) wegens herhaaldelijk zaniken op scheidsrechter. Opstelling: Roel Hoeyinakers; Joos Classens, Roel Wismans, Jos Derix, en Sjaak Cremers (82. Rene Arts); Leo Jakobs (75 bepp Willemsen), Geert Stiphout en Edwin Dinghs; Pepijn Houwen, Marcel Dinglis en Renzo Classens. Stand: 1. Venray (6-10); 2. CASTENRAY (6-10); 3. Lottum (6-10); 4. Ysselsteyn (4-6); 5. Resia (6-8); 6. Volharding (6-8); 7. Stomivogels (6-7); 8, SSS (6-5); 9. BW (5-4); 10. Geijsteren (7-1); 11. DIS (7-1); 12. Leunen (6-0) Topscorers: 1. Marcel (10); 2. Freek (6); 3. Pepijn (4); 4. Ed (3); 5. Edwin (2); 6. Jos, Leo, Sjaak (1). "Gruwelijk spannend" Theo Arts 7,5%

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 5