svc senioren CASTENRAY EEN SONDE VERDER Uitslagen Swolgense Boys Castenray Castenray 2 Volharding 8 Castenray 4 E.E.V. Programma: 16-10-94 2077 2561 2555 2550 Wedstrijddag 6 America 1 Geijsteren 3 Oostrum 5 Oostrum 4 1 2 2 3 1 6 Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 14.30 uur Masolijn J. 11.00 uur wedstrijdleider 10.00 uur wedstrijdleider 10.00 uur wedstrijdleider 23-10-94 2074 2555 2551 2545 Wedstrijddag 7 Holthees 1 Resia 3 Leunen 6 E.W.C. 4 Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 14.30 uur Verberkt H. 11.30 uur Wedstrijdleider 10.30 uur Wedstrijdleider 10.30 uur Wedstrijdleider Jaarvergadering: 24 oktober aanvang 20.00 uur. Trainen: dinsdag: om 20.00 uur voor selectie. Vrijdag: 19.30 uur voor selectie. 20.00 uur voor rekreanten. Afgelopen zondag werd er gevoetbald voor de beker. De tegenstander was weer een hoofdklasser. En weer werd deze door Castenray verslagen. Ditmaal was het Swolgen dat door Castenray een beentje werd gelicht waardoor het bekeravontuur voor Castenray nog een tijdje aanhoudt. Castenray had wat goed te maken in Swolgen. Niet zozeer tegenover de tegenstander (waarvan enkele weken geleden nog vriendschappelijk werd verloren) maar wel tegenover zichzelf. Na een blamerende nederlaag tegen Griendtsveen en een schamel gelijkspel tegen Boekend was het zondag tijd om het roer om te gooien en koers te zetten in een andere richting. Hoe dat diende te gebeuren was duidelijk: door de mouwen op te stropen. En dus trad Castenray met opgestroopte mouwen aan tegen een niet minder gemotiveerd Swolgen. Want ook voor Swolgen werd het tijd voor een overwinning. Maar liefst 5x werd er door Swolgse Boys verloren. De wil om de smaak van de overwinning te proeven was er dus wel. Maar toch was het Castenray dat meteen het heft in hemden nam. Van het begin af aan werd er fel en gretig gevoetbald. Swolgen werd vroeg in de opbouw gestoord waardoor ze niet in hun spel kwamen en gedwongen waren de lange bal te hanteren. Castenray voelde dat er hier iets te halen viel en zocht de weg naar het doel. Die werd al snel gevonden. In de 8e minuut werd John door Dennie op z'n wenken bediend en schoot eerstgenoemde van dichtbij binnen. De eerste tik was uitgedeeld. Castenray had het zelfvertrouwen, dat twee weken zoek was, weer terug. Maar de weg naar de overwinning was nog lang en zou zelfs nog langer worden. Want in de 35e minuut werd de stand gelijk getrokken. Castenray probeerde massaal aan de buitenspelval van de Swolgenaren te ontglippen. Tien van de elf blauw-witten dachten ineens aan aanvallen. Maar aangezien de keeper van Swolgen goed stond mee te voetballen en de bal een lange haal gaf was deze aanval snel verijdeld en ontstond er aan de andere kant een drie tegen één situatie waar Swolgen wel raad mee wist. En zo werd het, niet geheel onverdiend 1-1 waar ook de rust mee ingegaan werd. Na de rust zakte Swolgse Boys ver terug. Castenray zette druk en kreeg greep op de wedstrijd. Het mocht doen wat het wilde van Swolgse Boys dat zich louter bezig hield met verdedigen. De goal hing in de lucht en kon niet langer uitblijven. In de 35e minuut was het dan ook raak. Ivan passeerde zijn direkte tegenstander waarna ook de keeper en tikte zo 1 - 2 binnen. Swolgen had de kracht niet meer om iets terug te doen en zo bleven de meeste kansen voor Castenray. Een kwartier voor het einde werd de wedstrijd definitief beslist. Marco werd binnen de 16 onreglementair gestopt en de bal kwam op de stip. Dit buitenkansje werd door Ivan benut en zo was de winst binnen. Zondag mogen we in America op bezoek met de goede bedoeling om twee punten mee terug te nemen. Met dezelfde inzet als afgelopen zondag tegen Swolgen belooft het een spannende partij te worden... JDtèt wilt. jg&eJ t.och neet misse ff nu:

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 4