1 vb handboogschutters Dropping 26 oktober Op woensdag 26 oktober hebben we weer onze puzzel en orienta- tietocht. Wij vertrekken om half acht "s avonds met auto's vanaf de kerk naar onze startplaats. Na een kopje koffie/thee vertrekken de groepen een voor een. Bij terugkomst worden we weer op krachten gebracht met soep, broodje en koffie/thee. Na afloop is er voor de winnaars weer een kleine attentie, waarna hopelijk iedereen weer voldaan naar huis mag terugkeren. Op gave hiervoor bij M. Hendrix tel.: 71792. Op dit nummer kunnen de thuisblijvers ook informeren waar we starten c.q. terugke ren. We verzoeken wel iedereen een pen en. zaklamp mee te willen brengen. (Zorg voor goede batterijen) onkosten vermelden we de volgende week. Dames je dit nog niet hebt gedaan op de casino-avond. Gegevens over geef je op als Tot dan! er op avond Trouw en Politi.ek Kring Venray In het kader van de cursus Vrouw en Politiek wordt dinsdag 11 oktober in zaal "In d'n Engel" in Venray een georganiseerd met als thema: Europa dichtbij en veraf. Onderwerpen zijn o.a. -wat doet het Europees Parlement -wat gaat er na de verkiezingen gebeuren in het Europees Parlement -wat merken wij burgers hiervan. Inleidster is mevr. Karla Peijs, europarlementariër. De aan vang is 20.00 uur. De kosten bedragen f. 2,50. Geïnteresseer den zijn van harte welkom. Cursus kaarten maken Voor deze cursus hebben zich zo veel leden opgegeven dat we er 2 groepen van moeten maken. Een groep op dinsdagmiddag 18 oktober en de andere groep op 25 oktober. Op beide middagen beginnen we om 13.30 tot 15.30 uur in de kelder van "de Wis". Men wordt verzocht mee te brengen; stanley-mesjeschaar, dun potlood, liniaal. De onkosten f. 10,00 incl koffie en papier e.d. Voor de eerste groep op 13 oktober hebben we al leden benadert. Diegene die nog niet. zijn gevraagd doen dus automa tisch mee met groep 2 op 25 oktober. Bij twijfel informeren dan bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. Gymgroep De gymgroep van de LVB heeft nog graag aanvulling van haar ledental. Ze gymen in "de Wis" op woensdagmorgen van 9.15 tot 10.15 onder deskundige leiding. Kom dames geef u op en doe mee! Opgave bij Nel Wismans, tel.: 71330. KREKEL-TOURNOOI AMERICA. Zaterdag 8 oktober nemen we deel aan 't Krekel nederlaagtournoi van OnsGenoegen te America, de wedstrijdcommissie verwacht dat u zoveel mogelijk meegaat, want 't is een goede training voor de komende competitie wedstrijden- WE VERTREKKEN OM 17-15 uur._ le SONDE COMPETITIE. Vrijdag 14 okt Batavieren 2 - St Hubértus 1 Merselo Aanvang 19.30 uur Zaterdag 15 okt Batavieren 1 - O.G. 2 Ysselsteyn Aanvang 18.00 uur. Zaterdag 15 okt St Thomas 2 Blerick - Batavieren 3 Vertrek 18.15 uur De opstelling van de zestallen komt volgende week in de schans te staan. CAST EN KAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 2