Roka is nu meer aan de bal als van tevoren maar er is weinig gevaar. Volgens onze supporters was de koffie wél lekker. Toch zat er in de ranja nog wel iets van een pepmiddel want het gaat steeds beter. Sarah maakt een doel, yes. Even later komt er een schitterende aktie, zelfs volgens de (jaloerse?) leidster van Roka. De verdediging gooit de bal naar Harlies die de bal naar de wegsprintende Karin gooit. Karin doelt van een kei verre afstand en mikt de bal in de korf, 0-4. Nu kunnen ook de andere twee speelsters van dat vak niet achterblijven en door goed team-work maken ook Lieke en Roxanne een doel, 0-6! Fuut, einde wedstrijd. Met de strafworpen scoorden Marloes en Roxanne. Aangezien Roka drie keer scoorde werd het 3-2. En toen, Franka? En toen was het tijd om het hele eind vanaf Beesel, blij met de 0-6 overwinning, weer terug te rijden. DE GRUBBEN MAAKT KENNIS TIET NIEUW CASTEN RA Y-TEAM: Het mag duidelijk zijn dat we met ons gerenoveerde team een nieuwe weg ingeslagen zijn. Dankzij een nieuwe trainer rnet nieuwe ideeën en dankzij een gemotiveerd team hebben we zondag jl. onze 3e achtereenvol gende overwinning geboekt. We mogen spreken van een moeizaam begin van de competitie, maar vorderingen zijn zichtbaar. Dit keer moesten De Grubben eraan geloven. De 1-0 voorsprong die ze hadden gecreëerd, gaven ze ook meteen weer uit han den door een strafworp kado te doen. Lucienne gooide vanaf de stip de bal in de goeie hoek. Aangezien we wel van verrassingen houden, lieten we^ons volledig verrassen door de dames in het geel. "In één keer was ze v/eg", was het verbijsterende commentaar van verdedig en ster Jessie. De Grubben kwamen dus zelfs nog op een 2-1 voor sprong. Zaak was nu om ze niet uit te laten lopen. Een enke ling die z'n haar geverfd had, liep toch enigszins uit. Maar de schade bleef beperkt .bede dankzij Kerstin, die hen allen te snel af was met een niet te volgen uitwijkmanouvre. Zij scoorde van afstand de gelijkmaker, 2-2. De Grubben hadden deze bewuste zondag last van een accute aanval van strafwcrpveroorzaking. Lucienne mocht het nog eens proberen vanaf de stip en gooide 'm er wederom in. Hiermee was het tij gekeerd. De Grubben keken nu tegen een achter stand aan. t Niemand had ons er voor gewaarschuwd dat die strafworpveroor- zakingsaanvallen besmettelijk zijn, want dan hadden we be slist een kuurtje of 2 genomen. Wij gingen namelijk ook 2x^ de fout in, zodat onze Derrick, die rechtstreeks uit de cr^— mi naar Grubbenvorst was gekomen om hier de wetten uit te komen maken, besloot de Grubben ook 2 vrije kansen vanaf de stip te geven. Gelukkig waren deze strafworpen niet aan hun besteed en kon ons hart weer in z'n normale ritme verder kloppen. Wat echter wel aan hun besteed was, was de 3—3 ge lijkmaker. Wij waren zeer zeker niet van plan om met 1 punt je naar huis te gaan, daar komen wij ons bed niet voor uit. Het hele team stond zich ontzettend uit te sloven, wat uit eindelijk dan ook resulteerde in de verdiende winnende tref fer uit handen van Kerstin. Met deze 3-4 eindstand was, met uitzondering van De Grubben, eenieder tevreden. Zondag om 10.00 uur (gaap), komen de Merels bij ons op be zoek. Hoe zal dat aflopen? Hopelijk wordt het een bezoek wat ze nog lang zal heugen. i Voor deze wedstrijd zijn wij nog op zoek naar toeschouwersI 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 11