Lottum 2 - Aspiranten - 7 Lekker weertje vandaag, dat is wel 'ns fijn. De jongens C zijn hier ook! Roxanne doelde, maar hij werd afgefloten. Angelique komt eraan, zij heeft nog niets gemist. Het meisje wou naar Lottum gooien, maar Lieke kreeg de bal te pakken. Zij gooide naar Linda, die mis gooide, waarna Sarah de bal er wel in gooide. Het is 1-0, yes! Marlies heeft een trui van Franka aan en dat lijkt zo net een nachtjapon, ze kan dus zo gaan slapen. Gelukkig is Linda niet aan het slapen, want zij gooit er een afstandschot in. Yes, het is 0-2 jippiejee. Ondertussen zijn we met de tweede helft bezig. Er zijn wel raooits akties, maar verder gebeurt er niet veel. Oeps, het is 1-2. Nu moet er weer goed opgelet worden. Wij krijgen een strafworp, maar die zit jammergenoeg niet. Ook Lottum gooit er niets in. Het blijft 1-2, gewonnen dus! Met strafworpen nemen was duidelijk te zien dat de Castelostraat-girls geoefend hadden want Karin, Lieke en Marlies scoorden. Ook Lottum scoorde drie keer, zodat het 3-3 was. K K 2 ZEER VERDIENDE PUNTEN Een zelfverzekerd en (dankzij het uurtje extra) zeer uitge slapen Castenray-team stond zondag jl. op de Oostrumse gras mat. Het standaardteam- van Oostrum mag zichzelf met geen enkel verliespuntje lijstaanvoerder noemen. Hoe ze die jtitel hebben gekregen maakten ze ons al snel duidelijk. De teams hadden gelijke kansen, Oostrum toonde zich alleen iets trefzekerder en kwam dus op een 1-0 voorsprong. Ons zelfvertrouwen waar ik al eerder over begon, bereikte een'hoogtepunt. Sterker nog: het rees de pan uitl Donna trok de stand gelijk van afstand. Iets moois bloeide op. We zouden onze tegenstandsters eens effe lekker dwars gaan liggen. Het sarnenwoon-gebeuren heeft Bianca vast goed gedaan. Of was' het dat uurtje wat ze te vroeg was? In ieder geval: zij scoorde ons 2e doelpunt. Napoleon zou trots zijn geweest op een verdediging als de onze. De slag bij Waterloo zou vast heel anders gelopen zijn, als hij ons had ingehuurd. Miss Cassele, voor degenen die nog niet weten wie dat is: Joan, was duidelijk in vorm. Ze had haar tegenstandster in de tes. Ondanks deze zware last vergrootte zij van afstand onze voorsprong naar 1-3. Wat zou Oostrum gaan doen? In "de rust kregen ze een donder- speech die door de muren heen ging. Tot m n_ spijt moet ik zeggen dat die wel enig effect had. Maar spannende wedstrijden zijn wel aan ons besteed. Vandaar dat we Oostrum de kans gaven om dichterbij te komen. Dankbaar maakten ze gebruik van onze gulle bedoelingen. Ze scoorden 2-3 en wat niet in de draaiboeken stond, ze scoorden ook 3-3. Vreugde aan Oostrum-zijde. Aan Castenray-zijde werden vleugeltjes aangemeten en werd Joan op pad gestuurd als reddende engel. Het was zeker ver diend toen ze al "smilend" de winnende treffer scoorde. Als Sjaan dat gezien had had ie het hele korfbalveld omge- schoefeld. Leidster Wendy was zeer tevreden met deze 3-4 overwinning. Een ijsje hadden we toch op e'n minst wel verwacht. xxx KROES xxx DANKBETUIGING Het medeleven bij het overlijden en de begrafenis van mijn dierbare man, onze pa en opa, heeft ons diep getroffen en getroost. Hiervoor onze hartelijke dank. R. Pingen-Roelofskinderen en kleinkinderen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 7