Spelers Castenray zien wolken weer van onderkant 5 Na de thee veranderde er weinig. S.V.C. probeerde wat het kon, maar de vele persoonlijke fouten leidden vaak tot knullig balverlies. Ook het kleine speelveld maakte het moeilijk om combinatie voetbal goed uit te voeren en de spitsen te bereiken. Griendtsveen profiteerde en zette na ongeveer een kwartier 2 - 0 op het scorebord. Nu moesten de blauw-witten wel alles op de aanval gooien, maai- de Griendtsveen-defensie had haar zaakjes goed geregeld en hield zodoende het doel schoon. Toen enkele minuten later de thuisploeg 3-0 scoorde door een foutje ("bedankt!") van Rob was het Castenrayse verzet gebroken. Dat het in de slotfase nog 4 - 0 en 5 - 0 werd. was van weinig belang; S.V.C. kon met lege handen naar huis en verloor hierdoor hun tweede plaats in de competitie. Het enige lichtpuntje was het invallen van de tweede-elftal-spelers John Reijnders (le helft) en Ed Classens (2e helft). Hierdoor is de concurrentiestrijd om een plaats in de hoofdmacht weer flink losgebarsten. A.s. zondag speelt Castenray thuis tegen het Boekendse R.K.B.V.C. dat onder aan de ranglijst bivakkeert. We zullen dan echter punten moeten halen om ons te handhaven in de midden moot... JOé>t wilt. t.och neet misse ff D.I.S. Door KEES JANSMA Afgelopen zondag is Casten ray van het voetstuk geval len waar ze op dachten te staan. Door Ysselsteyn 7 werden de spelers met gebo gen hoofden en een 4-1 ver lies naar de kleedkamer ge stuurd. De spelers van Ysselsteyn startten veel feller dan die van Castenray. Het gevolg was dat alle duels door Ysselsteyners gewonnen werden. Castenray kwam er niet aan te pas en kwam al snel op een verdiende achterstand. Even leek het erop dat 't tweede zich herstelde. Mar cel gaf op rand 16-meter een steekballetje op Freek. Deze schoot alleen voor de keeper de bal in de touwen. Ondanks de waarschuwing van Ysselsteyn werd het spel van Castenray niet echt beter. Ysselsteyn bleef het spel bepalen en viel aan. De manier waarop ze weer op voorsprong kwamen was discutabel. Rene zou een speler van Ysselsteyn opzette lijk gehaakt hebben in het straf schopgebied en de scheids legde de bal op de stip. Roel koos de verkeerde hoek en Ysselsteyn stond weer, wel verdiend, op voor sprong. In de 40c minuut maakte Roel W. hands op de doellijn na dat de keeper kansloos was. Weer een penalty tegen, deze keer te recht. Roel redde knap de penalty en de rebound. We bleven in de wedstrijd door uitstekend keepers werk. Counters Na de rust zou Castenray harder gaan werken. Zou. Want het kwam er niet echt van. Ysselsteyn bleef de touwtjes in handen hou den en Castenray kon niets ge vaarlijks terugdoen. Pepijn schoot vanaf een moeilijke hoek nog op de lat. Marcel kwam al pingelend alleen voor de keeper die knap redde. Een echt uitgespeelde kans werd niet gecreëerd. De gehele tweede helft speelde Castenray op de helft van Ysselsteyn maar kreeg niets klaar. Er was geen doorkomen aan en er lukte ook niets. Via twee counters liep Ys selsteyn nog simpel uit naar de derde en vierde tegentreffer. Soft Er werd dus terecht verloren van Ysselsteyn. Er werd te soft gevoet bald door Castenray. Volgende week wordt er tegen de nieuwe koploper Lottum gevoetbald. Al leen bij winst blijft er aansluiting bij de top. Dus komt allen kijken hoe het tweede het foutje van af gelopen keer uitpoetst op aan staande zondag om 12.00 uur. Leider Traditioneel zijn de laatste woor den voor leider Henk Arts. "De tegenstanders waren allemaal een stuk feller waardoor zij het spel maakten. Dit is een wedstrijd om zo snel mogelijk te vergeten..." YSSELSTEYN 7 - CASTENRAY 2:4-1 Doelpunten: 4. Ysselsteyn; 8. Freek Wismans; 25. Ysselsteyn; 75. Ysselsteyn; 89. Ysselsteyn. Aantal toeschouwers: 51. Opstelling: Roel Hoeymakers; Edwin Dinghs, Roel Wismans, Rene Arts en Leo Jakobs; Freek Wismans, Geen Stiphout en Joos Classens; Pepijn Houwen, Marcel Dinghs en Freek Kuypers. Stand: 1. Lottum (4-8); 2. CASTENRAY (4-6); 3. Venray (4-6); 4. Resia (4-6); 5. Volharding (4-6); 6. Stormvogels (4-5); 7. Ysselsteyn (3-4); 8. SSS (4-3); 9. BW (3-2); 10. Geijsteren (5-1); 11. DIS (5-1); 12. Leunen (4-0). Topscorers: 1. Marcel (7); 2. Freek (6); 3. Pepijn (4); 4. Edwin (2); 5. Ed, Jos, Leo, Sjaak (1). Eerste puntenverlies tweede

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 5