1 vb 2 "Cursus kaarten maken Degenen die graag een keer kaarten willen maken kunnen zich Opgeven voor deze cursus, het omvat 1 les, door Truus Lemmens gegeven, en wordt waarschijnlijk gegeven op een dinsdagmiddag, in oktober, onder schooltijd. Onkosten f. 10,00. Opgeven z^s_.m. bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. Meerdere lessen zijn mogelijk in overleg. Cursus hardanger Eind oktober kunnen geinteresseerden beginners deelnemen aan een cursus hardanger, waarschijnlijk op 6 dinsdagen onder schooltijd. Voor gevorderden is er vanaf januari 1995 weer een cursus. Inlichtingen en/of opgaven bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. "Cursus ziekenverzorging thuis In de Clockert kunnen we In het voorjaar 1995 een cursus volgen met 10-15 personen, verzorgt door een wijkverpleegkun dige en ziekenverzorgende. Het omvat 4 middagen en is gratis. Ie middag: verzorging en gevaren 2e middag: voeding (diëtiste) en medicijnen 3e middag: tiltechnieken (fysiotherapeut) 4e middag: EHBO thuis Als er genoeg belangstelling is voor deze cursus kunnen we deze cursus vastleggen. Opgeven bij Mariet Hendrik, tel.: 71792. Cursus :"50+: einde of een nieuw begin" Onderwerpen die in de cursus aan de orde komen zijn o.a.: voor- en nadelen van het ouder worden, gezondheidszorg wonen, juridische kwesties vergeetachtigheid, dementie verlieservaringen, overlijden, kinderen gaan het huis uit ernstige ziekten eenzaamheid, bedrijfbeëindiging alles wat men zelf behandeld wil zien Omdat de voorgaande cursussen zoveel enthousiaste reacties hebben geleverd en er nog interesse bestond voor deze cursus wordt er de dinsdagochtend van 9.30 tot 12.00 uur in het gemeenschapshuis te Oostrum weer een cursus 50+,.. gegeven, en wel op 25 oktober en 18, 15 en 22 november. De kosten bedra gen f. 20,00 per persoon incl. kop koffie. Opgeven voor 1^ oktober bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. "Cursus politiek Deze cursus omvat 4 avonden, en wel op 11 okt22 nov. 1994 en 1 febr. en 1 mrt1995 in zaal "Den Engel" te Venray. Onkosten f. 10,00 per persoon. Aanvang 20.00 uur. De onderwer pen zijn o.a.: Ie avond: Europa dichtbij en veraf, door Karla Peys, een europar1ementari er 2e avond: Afvalstoffenbeleid en plan, door een ambtenaar van de gemeente Venray. 3e avond: Zorgbeleid nu en in de toekomst, door Rinie Eijs van St. Metis 4e avond: Vluchtelingenbeleid en racisme, door G. Naus, direc teur van opvangcentrum in Stevensbeek. Opgeven en eventuele inlichtingen bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. Mededeling dorpskrantje VAV Dinsdag 4 Oktober a.s. organiseert de VAV kring Venray een avond over het thema 'ALLES GOED GEREGELD SAMEN'' in zaal 't Brugeind te Meerlo om 2Q.00u. Op deze avond wordt gesproken over huweljkse voorwaarden, arbeidsongeschiktheid, bedrijfs beëindiging enz. De avond wordt verzorgd door M.Wouters van de SEV. Wij nodigen zowel vrouw als man uit voor deze interessan te bijeenkomst. De uitnodigingen zijn reeds verstuurd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 2