Albert en Gerrie Loeffen - van der Burgt Ariëtte - Arno - Sandor - Gerbert - Noëlla Na de nipte overwinning op Merselo werden ook nu de twee punten weer binnengehaald. Hier houdt de overeenkomst tussen beide wedstrijden dan wel meteen op. Want waar tegen Merselo de wedstrijd bol stond van de spanning, stond deze tegen Eiker Boys bol van de doelpunten. Maar liefst llx werd er door de thuisclub gescoord. Een waar doelpuntenfestjjn dus. Van Eiker Boys was bij niemand iets bekend. Vandaar dat er aanvankelijk afwachtend werd gevoetbald. Maar al snel werd duidelijk dat deze afwachtende houding gerust kon worden omgezet in een meer aanvallende. Castenray zette druk en werd hierbij nauwelijks gehinderd door de tegenstander. Dit resulteerde al snel in een doelpunt dat op naam mag komen te staan van de Kesselse goalie die een schot van Ivan onhandig in eigen doel werkte. De Eiker Boys toonde zich (toen nog) een echte tegenstander door enige minuten later de stand weer gelijk te trekken. Tot dan toe dus een gewone wedstrijd die voor veel spanning leek te gaan zorgen. Maar op dat moment kwam de doelpuntenmachine (genaamd John Versteegen) op gang en hij bracht Castenray weer aan de leiding. Enige minuten later werd de bal door de Kesselse keeper buiten de 16 met de hand gespeeld. Een uitstekende mogelijkheid om de voorsprong via de daar op volgende vrije trap verder uit te breiden. Ronnie wist inderdaad goed met deze kans om te gaan en schoot snoeihard 3-1 binnen. Weer een paar minuten later was het Ivan die op aangeven van Marco 4-1 binnen schoof. Castenray rook dat er nog meer te behalen was en ging door. De Kesselse verdediging, die blijkbaar de moed al in de schoenen gezonken was, liet veel te veel ruimte aan de aanvallers van Castenray. De eerder genoemde John wist hier wel raad mee en besliste de ruststand op 6 - 1. Na de thee, toen de wedstrijd in feite al beslist was (volgens Michel overigens nog niet), veranderde het spelbeeld nauwelijks. Even probeerde de Kesselse boys wat terug te doen, maar het was niet meer dan een speldeprik. Castenray, gesterkt door het publiek dat nog wel wat doelpunten verwachtte, kreeg weer vleugels en zette de gasten opnieuw onder druk. Deze geloofden het wel gezien de gaten in de verdediging. Het was weer John die het beste gebruik wist te maken van deze gaten en scoorde maar liefst 3x. Zijn serie van drie werd afgebroken door Marco (fraai stiftballetje) en Ronnie waardoor de 11 - 1 een feit was. A.s. zondag wacht Griendtsveen en mag Castenray de inmiddels bereikte 2e plaats verdedigen. Aangezien Griendtsveen hetzelfde puntenaantal heeft weten te vergaren zal het ongetwijfeld een spannende partij worden. JDè>t wilt toch neet misse ff D.I.S. Op zaterdag 1 oktober 1994 zijn 25 jaar getrouwd. Wij vieren dit samen met onze kinderen, familie, vrienden en kennissen. Uit dankbaarheid wordt er om 11.30 uur een H. mis opgedragen in de parochiekerk van St. Pertus Banden ie Venray. Wij zouden het fijn vinden u op deze dag te ontmoeten om samen een glaasje te drinken, op onze receptie van 14.30 tot 16.30 uur in Dans- en Partycentrum Jeanne en Paul Janssen, Raad huisstraat 6 te Venray. 6 Komt de gedachte aan een kado bij u op, doe het dan in een envelop. Waar u ons het meest mee verblijdt, is wel uw komst en aanwezigheid.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 6