Onzekerheid over opstelling achteraf ongegrond Aannemersbedrijf G. Zegers Leider Voor al Uw timmerwerk, kozijnen, trappen e d tucaduorwork - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Castenray 2 - BW 3 8-0 Doelpunten: 19. Sjaak Cremers; 22. Marcel Dinghs; 31. Marcel Dinghs; 38. Leo Jakobs; 52. Pepijn Houwen; 61. Marcel Dinghs; 75. BW (eigen doelpunt); 81. Freek Wismans. Aantal toeschouwers: 33. Opstelling: Roel Hoeymakers; Joim Reynders, Roel Wismans, Rene Arts en Sjaak Cremers; Leo Jakobs (76. Eddy Arts), Geert Stiphout en Freek Wismans; Pepijn Houwen, Marcel Dinghs en Edwin Dinghs. Stand: 1. CASTENRAY (3-6); 2. Resia (3-6); 3. Lottum (3-6); 4. Volharding (3-4); 5. Venrav (3-4); 6. SSS (3-3); 7. Stormvogels (3-3); 8. Ysselsteyn (2-2); 9. Geijsteren (4-1); 10. DIS (4-1); 11. BW (2-0); 12. Leunen (3-0). Topscorers: 1. Marcel (7); 2. Freek (5); 3. Pepijn (4); 4. Edwin (2); 5. Ed, Jos, Leo, Sjaak (i). Door KEES JANSMA De wedstrijd tegen de reser ve-reserves van Blitterswijk werd niet optimaal begon nen. Er waren twee gebles- seerden: Jos (knie) en Sepp f —(teen). Als vervangers waren - Rerte en Eddy Arts aange trokken van het derde elftal. Iedereen van het tweede kwam fel uit de startblokken. Van onder schatting van de tegenstander was dan ook geen sprake. BW werd goed aangepakt en onder druk gezet. De eerste kansjes werden langzaam maar zeker gecreëerd. Het was toch Blitterswijk die de eerste opgelegde kans kreeg. Na een verdedigingsfout kon een BVV-er alleen op Roel afstormen. Deze was niet onder de indruk van het schot en stopte schitterend de inzet van de tegenstander. De verdediging was wakker en fun deerde verder zonder fouten. Toen de wedstrijd een kleine 20 minuten jong was. kreeg Sjaak het op zijn heupen. Terwijl vijf Cas- tenrayenaren buitenspel stonden, gaf hij een pass op zichzelf en om zeilde zo slim de buitenspelregel. Alleen voor de keeper faalde hij niet. De bal ging hard rechts langs de keeper. Twee luttele minuutjes later stormde Pepijn richting ach terlijn. Hij gaf een afgemeten boog-voorzetje en Marcel kopte vallend de bal langs de keeper. Even later gaf Edwin een gemeten voorzet van links voorbij de kee per. Marcel hoefde voor de 3-0 er maar tegen aan te lopen. Daarna was het Leo die de score met een mooi schot vergrootte. Hij had het leer eerder al op de dwarsligger gemikt maar mikte nu iets precie zer. Rust met een lekkere voor sprong. Rondspelen Na de thee werd er slechts in de derde versnelling gevoetbald. De winst was binnen en het was een kwestie van het balletje rondspe len en de wedstrijd uitvoetballen. Bij BW liepen wat hoofden rond die snel heet werden. De opstoot jes die hieruit voortvloeiden esca leerden gelukkig niet en het bleef bij wat J.P.-taalgebruik. Castenray bleef wel aanvallen en al snel in de tweede helft vergrootte Pepijn de voorsprong met een hard schot vanaf rand 16-meter rechts onder in de goal. Marcel maakte de mar ge 6 doelpunten met een buiten kantvoet-doelpunt alleen voor de keeper. Pepijn gaf weer een we- reldvoorzet, nu op Freek, maar de tegenstander wilde ook een doel- puntje meepikken en schoof de bal mooi langs de keeper. Na een mooie pass van Geert bepaalde Freek met een leuk schotje de stand op 8-0. Toch nog 4 doelpun ten in de tweede helft op drie kwart kracht. Kaartverkoop Wederom een goed gespeelde wedstrijd van het tweede elftal. De seizoenskaartverkoop zal hier on getwijfeld een positieve impuls door krijgen. De komende wed strijd wordt er uit gespeeld tegen het zevende elftal van Ysselsteyn. Deze keer zijn de laatste woorden voor interim-leider Geert Stip hout; "In het begin zijn we fel ge start, anders hadden we het moei lijk kunnen krijgen tegen deze jongens. Er moet nu wel gewaakt worden voor overmoedigheid." Eikelenbosserdijk 6 5962 NV Melderslo 04709-87514 Tweede elftal walst door

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 5