4
START VAN TERREIN PROF. DUBOIS STICHTING OM 09.30
MIDDAGPAUZE IN "DE TURFHOEVE" TE SEVENUM 12.00 - 15.30
AANKOMST OP TERREIN PROF. DUBOIS STICHTING 17.45
Op zaterdag 17 september is het weer zover, dan
trekt de MA-run weer door Noord- en Midden Limburg.
Ook dit jaar doen er weer zo'n 200 zijspannen aan
mee, met in het zijspan gehandicapte kinderen en
jongeren van de Prof. Dubois Stichting, de Vijverhof-
school en Scouting Hertog Reinoud.
De stoet wordt voorafgegaan door 100 solomotoren en
gevolgd door 4 Zuid-Ooster bussen.
De route loopt als volgt: (Tijden zijn richtlijnen
Er zijn uit Castenray vrijwilligers en een deelnemer die aan
deze MA-Run deelnemen.
14
10.00 Tegelen:
10.15 Venlo:
10.30 Blerick:
10.35 Boekend:
10.45 Maasbree;
10.55 Baarlo:
11.10 Kessei:
11.25 Helden:
11.35 Beringe:
11.45 Grashoek:
Ulingsheide, Kaldenkerkerweg, Haandertsstraat, De Drink, Raadhuislaan, Kerkhoflaan,
Geldersebaan.
Langstraat, Kerhofweg, Sloterbeekstraat, Zuidsingel, Roermondsestraat, Eindhovenseweg.
Burg. Gommansstraat, Henriëtte Roland Holtsstraat, Klingerbergsingel, Sleedoornstraat.
Mullenshofweg, Heymansstraat, Maasbreeseweg.
Venloseweg, Dorpsstraat, Past. Leursstraat, Kanaalweg, Breestraat, De Meeren.
Bong, Grotestraat, Wilhelminastraat, Albert Neuhuysstraat, Hoogstraat, Marktstraat, Maasstraat
Heuvel, Onderste weg.
Baarloseweg, Dorpsstraat, Veerse pad. Beeseiseweg, Baarskampstraat, Heldenseweg.
Roggelseweg, Willem v. Hornestraat, J.F. Kennedylaan, Steenstraat.
Kanaalstraat, Hoogstraat, Mariusstraat.
Roomweg, Struiken, Meegebroekweg.
15.45 Sevenum:
16.00 Hegelsom:
16.05 Meterik:
16.10 Horst:
16.15 Castenray:
16.25 Oirlo:
16.35 Oostrum:
16.40 Geysteren:
16.45 Wanssum:
16.50 Biitterswijk:
16.55 Meerlo:
17.00 Tienray:
17.05 Swolgen:
17.10 Broekhuizenvorst:
17.15 Broekhuizen:
17.20 Lottum:
17.25 Grubbenvorst:
17.30 Blerick:
17.35 Venlo:
Middenpeelweg, Kieefse Dijk, Steeg, Den Eigen, Maasbreeseweg, Markt, Horsterweg,
Stationsstraat, Spoorweg.
Tongerloseweg.
Speulhofsebaan, Jan Drabbelsstraat, Donksstraat, St. Jansstraat.
Meterikseweg, Venrayseweg.
Horsterweg,
Hoogbriebroekseweg, Pauweg.
Oirloseweg, Stationsweg, Mgr. Hanssenstraat, Geysterseweg.
Oostrumseweg, Dorpstraat, Wanssumseweg.
Brugstraat, Blitterswijkseweg.
Oude Heerweg, Bergweg.
Moleneind, Hoofdstraat, Tienrayseweg.
Kloosterstraat, Swolgenseweg.
Molenstraat, Mgr. Aertsstraat.
Swolgenseweg, Kerkstraat, Broekhuizerweg.
Hoofdstraat, Lottumseweg.
Broekhuizerweg, Markt, Hoofdstraat, Grubbenvorsterweg.
Lottumseweg, Venloseweg.
Grubbenvorsterweg, Venrayseweg, Antoniuslaan.
Eindhovenseweg, Koninginnesingel, Kaldenkerkerweg, Bevrijdingsweg, Ulingsheide.
Stichting MA-Run