Doelpuntenmachine komt pas laat op gang Leider LEUNEN 7 - CASTENRAY 2 0 - 12 Doelpunten: 38. Freek Wismans; 44. Edwin Dinghs; 47. Pepijn Houwen; 53. Pepijn Houwen; 59. Jos Derix; 63. Ed Classens; 68. Marcel Dinghs; 74. Freek Wismans; 76. Marcel Dinghs; 79. Marcel Dinghs; 80. Pepijn Houwen; 86. Freek Wismans. Aantal toeschouwers: 22. Kaarten: geen. Bijzonderheid: Doordat de scheidsrechter vertraging had met wakker worden, begon de wedstrijd 10 minuten te laat. Opstelling: Roel Hoeymakers; John Reytiders, Sepp Willenisen (60. Marcel Dinghs), Wilbert van Osch (23. Jos Derix). en Sjaak Cretners; Ed Classens, Geert Stiphout en Freek Wismans; Pepijn Houwen, Roel Wismans en Edwin Dinghs. Stand: 1. CASTENRAY (2-4); 2. Resia (2-4); 3. Lottum (2-4); 4."Stormvogels (2-3); 5. SSS (3-3); 6. Ysselsteyn (1-2); 7. Volharding (2-2); 8. Venray (2-2); 9. DIS (3-1); 10. Geijsteren (4-1); 11. BW (1-0); 12. Leunen (2-0). Topscorers: 1. Freek, Marcel (4); 3. Pepijn (3); 4. Edwin (2); 5. Ed, Jos (1). Door KEES JANSMA i ~Z~ Afgelopen zondag werd er gevoetbald tegen het ze vende elftal van Leunen. Ondanks het vroege begin- tijdstip (10 uur, red) werden de Leunenaren meteen goed onder druk gezet. Leunen stoorde wel goed de opbouw van Castenray maar er werd toch een duidelijk veldover- wic-ht gecreëerd. Edwin kreeg de eerste goede kans. Freek gaf een steekpassje de 16-meter in en Edwin schoot de bal links voor het doel langs. Even later stifte Edwin alleen voor de keeper de bal niet genoeg zodat de doelman hem kon vangen. In de 15c minuut gaf Peppie een w ereldpass aan Edwin. Deze schoot, zwaar gehinderd, tegen de doelman aan. Ed C. stond te ver af om de rebound in te schieten. In de 23e minuut raakte Wilbert in een duel gebles seerd aan de enkel. Hij kon niet verder en werd gewisseld voor Jos. Ongeveer vanaf rand 16-meterge- bied schoot Ed de bal met links KEÏhard (hoe hard red) op de goal maar de keeper kon net z'n bovenste rechter ringvinger-kootje in de weg houden. Eindelijk was het dan zo ver. Net binnen het strafschopgebied schoot Freek een soft balletje in de korte hoek. De keeper was kansloos. Even later nam Geert snel een vrije trap. Het steekballetje kwam bij Edwin terecht en die wist eindelijk wat hij met zo'n ba! moest doen: scoren. Doelpunteiifestijn Na een slap bakje thee met weinig tot geen suiker pakte Castenray de zaken anders aan. Geholpen door de opkomende vermoeidheid van enige tegenstanders op leeftijd werd Leunen met de rug tegen de goal gezet. In de 2C minuut was het al zover. Pepijn scoorde be heerst en liet dat horen en zien. De eerste echte tegenaanval was voor Roel geen probleem. Hij redde de enigste bal op goal. Op aangeven van Geert scoorde Pepijn met links zijn tweede competitie-treffer. Edwin kwam daarna weer alleen voor de keeper maar was het nog niet verleerd kansen te missen. Uit een corner scoorde Jos het vijfde doeipunt. Hij kreeg de bal via een corner- scrimmage en schoot de bal in. De bal werd nog van achter de lijn weggehaald maar het doelpunt telde. De keeper werd weer door Ed uitgetest met een schot. Dit keer had de doelman geen ant woord op het schot (126 km/u). De ingevallen Marcel schoot Castenray alleen voor de keeper naar de 7-0 toe. Even later trok Marcel door tot aan de achterlijn en gaf de bal voor de keeper langs. De inglijdende Freek trapte eerst de bal en daarna de speler in de netten. Vervolgens gaf Geert een leuk balletje op Marcel die alleen voor de keeper de bal tus sen de palen schoof. Drie minu ten later haalde Freek verwoes tend uit. Zijn schot over 25.7 meter belandde op de lat en stui terde in de voeten van Marcel die beheerst afmaakte. Alsof het nog steeds niet genoeg was schoot Pepijn na een snel genomen vrije trap vanaf rechts voor de goal Castenray naar de elfde treffer. Nog gekker maakte Freek het die het doelpuntenfestijn eindigde door een pass van Geert juist af te ronden. Afstraffing In de tweede helft is orde op zaken gesteld. Leunen werd te recht afgestraft met dubbele cij fers. De komende wedstrijd wordt er thuis gevoetbald tegen BW. De wedstrijd begint om 12.00 uur en de toegang is gratis. De laatste woorden zijn weer voor leider Henk Arts. "In de eerste helft werd verzuimd de kansen te benutten. In de tweede helft werd beter met de kansen omgespron gen. Het elftal kreeg hierdoor vleugels en er ontstond vrij voetbal." 1 1 Monsterscore tweede elftal

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 11