j euqdwerk 14 kapsalon Geopend: Laat uw verdriet onze zorg zijn Begrafenis- en Crematie-onderneming Wü z^n dag en nacht bereikbaar TERUGBLIK DOEWEEKENI). De vakantie zit er weer op. Daarom een terugblik op het doeweekend, dat met 19 deelneem(st)ers startte op vrijdag 5 augustus. Met prachtig weer in het vooruitzicht startte een fietstocht richting St. Antonis. We hadden er de beschikking over een blokhut omringd door bossen. Plaats genoeg om spellen te doen en niemand die last van ons had, zodat we tot in de late uurtjes door konden gaan. De aktiviteiten waren onder andere: - Pyjama Fuif. Iedereen was thuis blijkbaar flink aan het knippen en naaien geslagen, waardoor een bonte menigte ontstond. Er werd gedanst, gehost en gehousd in eigengemaakte nachtkleding. - Kegelen. De blokhut werd even gelaten voor wat ie was en een zeer korte fietstocht (had nóg korter gekund) eindigde bij twee kegelbanen. De groep werd opgedeeld in twee teams... en rollen maar. Een hevige, maar sportieve strijd tussen beide teams maakte dit uitje meer dan de moeite waard. - Bos Spel. Je moet het mee hebben meegemaakt om uit te leggen hoe het is om 's nachts als "piloot" in een bos verscholen te zitten. Of onopgemerkt als "boer" door het bos te sluipen om niet door de "politie" te worden betrapt. Dit spel (ook wel Pilotenspel genoemd en afgeleid van situaties waarin ge strande piloten uit de Tweede Wereldoorlog verkeerden) zal ongetwijfeld worden v herhaald in de Castenrayse bossen. - Zwemmen. De meesten waren er al ooit geweest, maar een dagje zwemmen in Wanroy blijft altijd de moeite waard. Het weer was goed, het water A 1 warm en met flink wat attraktie-bonnen op zak vloog de dag om. - Kampvuur. Iedereen zong enthousiast mee met de begeleidende gitaarmuziek. Het knetterende kampvuur zorgde voor de nodige sfeer. Absoluut hoogtepunt van deze avond was het onverwachte optreden van "special guest" Teun. Met een daverende imitatie van André van Duin (effe wachtePIZA) kreeg hij iedere aanwezige plat. - Midget golf. Halverwege de tocht terug werd het doeweekend officieel afgesloten met een potje golf te Overloon. Om een lang verhaal kort te maken mogen we terugzien op een bewogen doeweekend met veel actie en op een enkele bui na geweldig weer. Hopelijk tot volgend jaar. AGENDA Tot het einde van het jaar hebben we weer een 7-tal aktiviteiten gepland: 10 september: Video avond De avond wordt gevuld met de film die tijdens het doeweekend werd gemaakt en nog een speelfilm. Uiteraard zijn ook degenen welkom die er tijdens het doeweekend niet bij waren. Meer hierover volgende week in de schans. 24 september: 8 oktober: 29 oktober: 12 november: 26 november: 10 december: Rollerskate Kienen Dropping Doet ie 't of doet ie 't niet Sinterklaas-Ganzebord-Spel **nieuw*nieuw*nieuw** Zwemmen Jeanne Stevens Hoofdstraat 44, 5808AV Oirlo. Tel. 04780 -71709 Woensdag 13-17 uur; Vrijdag 9 Donderdag 9-1-7,uur, Zaterdag 9 17 uur, 14 uur." Patersstraat 25 5801 AT Ven ray Telefoon 04780-89199 Venrayseweg 104 5961 AJ Horst Telefoon 04709 - 87099 Theo Arte

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 13