AANKONDIGING SLUITING Rabobankkantoor Castenray per 1 september 1994 Carnavals vereniging "De Schanseknuppels" Vrijdag 19 augustus 1994: Het bestuur om 20.00 uur bij elkaar komen bij Hesen voor de receptie van "De Batavieren" Geachte cliënten van Castenray, Sinds 1 november 1991 is het kantoor aan de Lollebeekweg 79 te Castenray op de donderdagochtend geopend van 09.00 tot 12.00 uur. Recentelijke overvallen van bankkantoren in onze omgeving, waarvan helaas ook een kantoor van. onze bank, waren de directe aanleiding om de openstelling van het kantoor te heroverwegen. Wij namen daarover contact op met het bestuur van de dorpsraad Castenray, die in haar vergadering van 20 juni jl. deze problematiek aan de orde stelde. Het teruglopend aantal cliëntenbezoeken was reeds een signaal dat de behoefte aan dit kantoor sterk afnam. De komst van o. a. de geld- en betaalautomaat, Rabobank Telebankieren en de machtigingenservice maken bankieren 24-uur per dag mogelijk en wordt over het algemeen als gemakkelijk ervaren. De fusie van Rabobanken per 1 november jl. tot de Rabobank Zevenrode maakt het tevens mogelijk gebruik te maken van onze kantoren te Leunen, Oirlo, Merselo en Ysselsteyn. Om onze sterke concurrentiepositie te behouden speelt de verlaging van het kostenniveau vanzelfsprekend ook een rol. Maar voorop staat de veiligheid van u als bezoeker van de bank en die van onze medewerkers. Het is daarom niet langer verantwoord het kantoor te handhaven. In overleg met de dorpsraad besloten wij het kantoor Castenray met ingang van donderdag 1 september 1994 te sluiten. U bent van harte welkom op één van onze andere kantoren. Heeft u nog vragen dan verzoeken wij u contact op te nemen met de heer J.G.C.M. Hendrix, hoofd particulieren telefoonnummer (04780) 3 05 10. Uw klandizie blijven wij zeer op prijs stellen. Met de meeste hoogachting en vriendelijke groeten, Beheerders, directie en medewerkers Rabobank Zevenrode 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 7