1 vb 1 2 FANFARE "DORPSKLANK" ZOMERFESTIJN 94 Binnenkort organiseert fanfare "Dorpsklank" wederom het "Zo- merfestijn" in gemeenschapshuis "de Wis". We beginnen dit jaar °P vrijdag 9 september met popmuziek. Vanaf 20.30 uur treden in "de Wis" een tweetal enthousiaste, in de regio bekende groepen op nl"From Beyond" en "Heideroosje". Zij zorgen voor een gezellige avond met "spetterende" muziek. De entree be draagt f. 5,00. De zaal is open vanaf 20.00 uur. Zaterdag 11 september is er weer een zondagmiddagmatinee met voor elk wat wils. Voor Castenray de eerste keer een karaoke- 3how, verzorgd door de "Double Dutch Karaoke Party Show". Eenieder kan zijn eigen liedje op de bühne vertolken, met ondersteuning van tekst en geluid en beeld!Een leuk spekta kel wat je een keer gezien en gedaan(moet hebben. Verder is er het "Rad van Avontuur". Lootjes tegen een luttel bedrag te koop in "de Wis" geven kans op leuke prijzen. Hay Philipsen zal het "Rad" weer op kundige wijze bedienen. Voor de jeugd zijn er enkele spel-aktiviteiten opgesteld, waarvan overwegend gratis, gebruik gemaakt kan worden. Het zondagmiddagprogramma begint om 15.00 uur en de toegang is gratis. We nodigen u uit een bezoek te brengen aan het "Zomerfestijn 94". We trachten er een gezellige happening van te maken. Het "Comité" Uitstapje 13 september We brengen de dag door in de buurt van Nijmegen 8.30 vertrekken we vanaf de kerk richting Lent voor een bezoek aan een cactuskwekerij 11.00 maken we o.l.v. een gids een rondrit door de Ooypolder, alwaar we omstreeks 12.00 uur zullen picknicken 13.30 bezoek aan stoeterij Buitenzorg, wpar men ons alles over de paardenfokkerij zal bijbrengen 15.30 vrij in Nijmegen voor een terrasje of winkelen 18.00 verwachten ze ons bij "het Witte Huis" in Lent voor het diner 20.30 zijn we weer thuis. Als er veel dames meegaan die interesse hebben in een bezoek aan de groothandel in handwerkartikelen "Geurts en Elving" dan wordt die mogelijkheid geboden om 15.30 uur tijdens de vrije tijd in Nijmegen. Geïnteresseerden kunnen daar dan met onze bus naar toe. Afhankelijk van het aantal deelneemsters zal de prijs tussen f. 45,00 en f. 50,00 uitkomen. Bij minder dan 35 personen gaat de reis niet door. Geef je dus zo spoedig moge lijk op, in ieder geval voor 27 augustus bij Anny Jacobs, tel.: 71907. Fietsen A.s. maandag gaan we voor de laatste keer fietsen. Daar dit de laatste keer is trakteert de LVB (verrassing!). Vertrek 19.00 uur bij de kerk. Sportive 1ingen, laat je zien! GRATIS AF TE HALEN 4 nederlandse dwerghangoortjes met konijnenhok, ook als voliere te gebruiken 1.70 x 5 m.) Piet Kuijpers, Campagnestraat 6, Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 12