Lonneke fanfare Bestuur en leden graag attentie voor de volgende zaken: Vandaag, vrijdag 18 augustus brengen we een serenade aan Handboogschutterij "De Batavieren" o.m. b.g.v. hun 75-jarig jubileum. Verzamelen om 20.00 uur in "de Wis", in uniform. Marsboekje meebrengen. Donderdag 23 augustus a.s. Ie repetitie na de zomervakantie. Aanvang 20.00 uur in "de Wis". Zomerfestijn '94: denk aan bijdrage "Rad van Avontuur" en "werktijdenrooster"Zie bijlage bij brief van 20 juli jl. Graag op repetitie van 25 augustus inleveren of afgeven bij een van de comiteleden. Dirigentenwisseling Met ingang van 1 juli jl. is er een einde gekomen aan het samenwerkingsverband tussen Chris Cuppen en onze fanfare. Na een periode van acht jaar zijn dirigent en vereniging, na uitvoerig overleg, tot de slotsom gekomen dat verdere samen werking niet wenselijk is en dat de tijd gekomen is om uit elkaar te gaan. Daarmee is een einde gekomen aan een periode van fantastische muzikale successen voor onze fanfare. Succes sen waarin Chris Cuppen een zeer belangrijk aandeel heeft gehad door zijn inzet en zijn deskundigheid. Als kroon op het werk leverde dat in 1993 de WMC-titel op in KerkradeHet bestuur spreekt dan ook haar waardering uit voor hetgeen Chris in Castenray bereikt heeft en het beraadt zich over een gepast afscheid Inmiddels zijn we erin geslaagd een nieuwe dirigent voor fanfare "Dorpsklank" aan te trekken. En wel dhr. Rene Lebens Hij is woonachtig in Buchten en is 35 jaar. Dhr. Lebens is, naast zijn dirigentenaktiviteiten, afgestudeerd trompet tist/bugelist aan het Conservatorium te Maastricht. Tevens heeft hij een opleiding "schoolmuziek" voltooid. Naast zijn lesgevende- en dirigentaktiviteiten is hij ook nog uitvoerend musicus in een koperoctet en speelt hij regelmatig in het Limburgs Symphonie Orkest. Rene Lebens geeft zijn eerste repetitie op donderdag 1 september. We hopen in hem een geschikte kandidaat gevonden te hebben om onze vereniging muzikaal te gaan leiden. Het Bestuur. 1 1 Wtf z\jn biy met de geboorte van onze dochter Louisa Johanna Zusje van Loes en Maartje Gerrie en Martien Duijkers-ïïeurkens 29 Juli 1994 Roffert 7, 5811 AX Casten ray Peter: Hans Baltissen Peter: Henk Duikers

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 11