basisschool 7 dameskoor Musical De musical zit er weer helemaal op. We kunnen terug zien op een geslaagd project, waaraan de kinderen leuk en enthousiast gewerkt hebben. Het welslagen is mede mogelijk gemaakt door de inzet van veel ouders. Mede daardoor konden de plannen zoals ze er lagen ook echt uitgevoerd worden. Ook de opbrengst van de collecte met de "klingelbuulop woensdagavond leverde een aardig bedrag op, waardoor de kosten voor de school - beperkt konden blijven. -rvr Voor dit alles willen we eenieder nogmaals hartelijk bedanken. Schansen in de vacantie 1 r Kinderen van de "nieuwe" groep 7 en 8 attentie: in de grote vacantie wordt op drie vrijdagen een Schans geniet en bezorgd. Als je niet kunt, probeer dan iemand te vinden die je taak overneemt. We beginnen steeds om 9.30 uur op school: vrijdag 8 juli; vrijdag 15 juli; fey'i vrijdag 22 juli. Laatste schooldag Vrijdag, 1 juli, laatste schooldag-activiteiten. Alle kinderen komen om 10.00 uur op school bij elkaar en gaan vandaar om 14.00 uur weer naar huis. Luchpakket meenemen (zie ook de verstrekte info-brief) Attentie: er wordt gebrigadierd van 9.45-10.00 en van 14.00 14.15 uur bij aankoop van f. 7,50 GRATIS bakje curry, mayonaise of knoflooksaus Friture 't Klumpke Grote vacantie De zomervacantie, die 1 juli begint, duurt t/m vrijdag 12 augustus. Maandag 15 augustus begint dan weer het nieuwe schooljaar. We wensen allen en speciaal de schooljeugd een prettige en ontspannende vacantie toe! De leerkrachten. BENCO BOY'S AND GIRLS a.s zaterdag om 12.00 uur verzamelen bij de saloon van Jac en Truus om de paarden in te vlechten. Vr. 1 juli H. Mis zingen voor het robijnen bruidspaar Classens-Giélen om 14.00 uur. Do. 7 juli repetitie om 19.45 uur. 2a. 9 juli H. Mis zingen pm 19.00 uur. \AUU

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 7