svc junioren Weekend avontuur!!!! ken wedstijd met elkaar voetballen en luisteren naar je leiders is al niet gemakkelijk. Dan lijkt een heel week end, 2 dagen en 1 nacht met elkaar op stap niet te doen. Dat het wel mogelijk is, hebben de E's en Pjes in het week end van 28 en 29 mei laten zien. Met z'n allen naar Zuid Limburg met 34 man sterk, hardstikke leuk!! Alhoewel, het begon niet zo leuk, een file van hier tot ST. Joost. Dubbele reistijd. Die ergernis was meteen verdwe nen bij aankomst in SïGeertruid. Ons overnachtingsadres in het berglandschap(Enkele da.chten al, dat hier de wereld ophield). Het kamphuis met zijn hoogslapers viel prima in de smaak bij iedereen. Nadat er door de leiding op ge wezen was, dat je vanuit het bovenste bed het diepst omlaag kon vallen, vond iedereen z'n plaatsje en konden wij be ginnen aan de ZLimburgse mini W.K. Met Siamees voetbal en wip-vollejrvoetbal streden de samengestelde landen om de prijzen. Na. een wandeling door het prachtige landschap van Limburg en België stond het gezsmelijke eten op het programma. Dat vond de eigenaresse van het kamphuis een goed moment om haar in onze ogen wat te strenge toespraak te houden. Daar werden onze brave kindertjes wel even stil van. Na het lekkere eten de prijsuitreiking". Alleen'degene die 1ste waren, waren het eens met de uitslag, de laatste balen, maar die mochten afwassen en -drogen. De berg af was leek wel de hoogste in Z~Limburg. Na, enkele spelletjes en wat sterke verhalen bij het kampvuur was het douchen en slapen geblazen. Met een uur vertraging sliep alles. Het was wel effe schrikken s'nachts. De jongste van het stel lag niet in zijn slaapzak. Ne. een zoekaktie bleek hij de slaapzak van zijn buurman opgezocht te hebben. Met z'n tweeë slaapt het toch lekkerder in een vreemde omgeving. Verder verliep de nacht kort, maar krachtig. Kort...., want om 6.15 u was alles wakker en met krachtig bedoelen we het snurken van enkele leiders. Opruimen.., eten..., en daarna vertrokken de E's alvast naar Limmen(Maastrichtvoor het grote internationale toer nooi. De Fjes volgden in de loop van de morgen. Er werd goed partij geboden tegen de aanwezige Duitse, Belgische en Limburgse teams.- 6

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 6