13 een kleine 20 minuten later was het weer twee keer raak binnen twee minuten. De wedstrijd, was gespeeld en Castenray wachtte op het eindsignaal wat pas. twee goals later viel. Een nederlaag en toch tevreden. Men had gedaan wat men kon doen en meer kan men niet doen. De volgende wedstrijd die' gespeeld werd was die tegen Oirlo. OIRLO 4 - CASTENRAY 30-0 Kaarten: geen. _s Toeschouwersdrie mensen uit Castenray en vijf mokken. Opstelling: R.Hoevaakers;'C.Sommers.'R.Saris. J.Peeters en R.Arts; E.Dinghs, J.Derix, M.Kleeven en L'.leldens; M.Dinghs (R.Wismans) en R.Classens. Donderdag stond dus de wedstrijd tegen Oirlo op het KNVB-programma. Woensdag was geen uitgaansdag, dus één tegenstander was al afgevallen, en wel de grootste: de vriendin of maitresse van alle spelers, vrouw Heineken, Dommelsch,. Brand, etc. Alleen Renzo had een bruiloft gehad en had voor de wedstrijd ongeveer een kwartier of vijf geslapen. Men begon in de vorige week goed bevallen 2-4-4 opstelling. Roel Hoeymakers stond tijdelijk weer in de goal en had de zware taak Roel Wismans' uitstekende werk van zondag te evenaren. De wedstrijd ging aardig gelijk op, maar de aanval van Castenray miste de derde man. Er gebeurde weinig'1'tot zeer weinig tot helemaal niets in de wedstrijd. Af en toe loeide er weleens een koe. Soms kwam zelfs iemand in het 16-metergebied. Verder was er geen bal aan. De tweede helft was een kopie van de tweede helft: De wedstrijd ging aardig gelijk op, maar de aanval van Castenray miste de derde man. Er gebeurcje weinig tot zeer weinig-tot helemaal niets' in de wedstrijd. Af en toe loeide er weleens een koe. Soms kwam zelfs iemand in het 16-metergebied. Verder was er geen bal aan. Een saaie wedstrijd was de wedstrijd tegen Oirlo. Weer puntendeling tegen Oirlo. Dit was trouwens de eerste wedstrijd waarin door niemand gescoord werd. De laatste wedstrijd was de wedstrijd tegen SVEB, die wel-even gewonnen zou worden. SVEB 7 - CASTENRAY 3 - 0-0 Doelpunten: 30. Edwin Dinghs; 41. SVEB. Kaarten: geen. Toeschouwersniemand. Opstelling: R.Hoeymakers; J. Dera* R.Saris, C.Sommers en R.Arts; J.Peeters, E.Dinghs, M.Kleeven en L.Hei dens; M.Dinghs (46. T.Houwen) en R.Classens. Eindstand: 1. Lottum (22-38); 2. Venray (22-38); 3. SSS (22-32); 4. Volharding (21-29); 5. Melderslo (22-28); 6. Resia(22-287. TOP (22-19); 8. DIS (21-16); 9. CASTENRAY (22-14); 10. Leunen (22-11); 11. SVEB (22-7); 12. Horst (22-2). De wedstrijd tegen SVEB was een lambal wedstrijd. Iedereen dacht dat "we wel effe zouden winnen van SVEB". Vorige keer was het immers, afgetekend 5-0 geworden. Roel Hoeymakers was ook voor de laatste wedstrijd gestolen van het tweede In de eerste helft zag het er ook naar uit dat zo'n cijfers weer gehaald werden. Kansen werden met liters afgesleept en weer allemaal weggespoeld. Renzo, Edwin, Marcel, Jan, Roel, Edwin, ze hadden allemaal goals op hun slof liggen. Edwin schoot net langs, Jan schoot uit een corner vanaf anderhalve meter vier meter over, en ga zo maar door. Uit een voorzet kopte Marcel door en Edwin stond klaar om snoeihard in te knallen. Er werd weer verder gèlambald en SVEB kon tegensco- ren. De tweede helft was niet zo mooi als de eerste. Er waren de helft minder kansen, maar ze waren wel net zo groot. Edwin kreeg het twee keer klaar om op de paal te schieten. Renzo omspeelde net als in de eerste helft mooi de keeper, maar was wederom te ver richting achterlijn geraakt zodat hij niet kon scoren. Dus mét lamballen is er een punt gehaald. De competitie is jammer genoeg niet in stijl afgesloten maar het plezier was er niet minder om. De sfeer was goed in de groep en Theo kon het zooitje ongeregeld best goed om het spoor houden, al was het s'pms het verkeerde. Ik. zou. zeggen tot volgend voetbaljaar, een goede vakantie en weer blessure-vrij de komende september. Eerst volgt natuurlijk nog de seizoensafsluiting. K. Jansma i t r t

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 13