Rabo Infodag over "wonen" succes. RABOBANK ZEVENRODE. Aangenaam. v Het was dan wel weekend, maar op zaterdag 16 april was het kantoor Leunen van de Rabobank Zevenrode "gewoon" open. In de bankhal was een speciale woonmarkt georganiseerd. Ondanks het mooie weer waren we tevreden met het aantal bezoekers. Om vragen te beantwoorden waren onder meer aanwezig: Makelaardij Noord-Limburg, notaris Mathijsen en het accountants- en adviesburo A A. De meest gestelde vragen waren: - Kan ik beter huren of kopen? - Hoeveel geld kunnen we lenen als tweeverdieners? - Wat zijn de financieringsmogelijkheden bij woningaanpassing? De Rabobankadviseurs hadden er hun handen vol aan. Veel klanten kregen hun financiële mogelijkheden via computerberekeningen keurig op een rijtje gezet. Ook de video-presentaties "huren of kopen" en "een huis kopen" kregen veel aandacht, ledereen die de video's heeft gemist kan ze lenen bij de Rabobank Zevenrode. De prijsvraag die werd gehouden en waarbij je moest raden hoeveel kleingeld zich bevond in een plastic huis werd gewonnen door de fam. Heidens te Castenray. De meeste mensen vonden de infodag voor herhaling vatbaar. J. JONG 13 GOUMANS b.v. Voor al uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-1814 V Uitvaartverzorging Telefoon 04780-88889 Dag cn nacht bereikbaar Vooi zowel verzekerden als particulieren Gespecialiseerd in opbaring thuis Noordsingcl 24 5801 GK Vcnray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 13