R 6: L1; 1e pr. Caroline Reynolds(Venray)lnraldo; 2e pr. Johan Bergs(Meterik)lwan;
3e pr. Diana de Koning(Meerlo)Red Rum; 4e pr. Marloes Kersten(Sevenum)Gentile
R 7: L2; 1e pr. Toos van Wylick(Sevenum)Hazarja; 2e pr. Sandra Roefs(Horst)Deister 2
3e pr. Anka Fraaye(Bergen)Gala; 4e pr. Monique Janssen(Well)Garona
R 8: L2; 1e pr. Henriette Jenniskens(Well)Bigona; 2e pr. Yvonne Kleuskens(Meterik)
Empire; 3e pr. Ellen Swinkels(Meerlo)Haqna ir.
R 9: M1; 1e pr. Ildi Direks(Meerlo) Hob's Banzai; 2e pr. Claudia van Royyen(Well)Goldi;
3e pr. Meriam van Lier(Sevenum)Bolivia
R 9: M2; 1e pr. Trudy Houwen(Wanssum G.)Shardon
R 24: Z1; 1e pr. Judith Janssen(Oostrum)Eros
Dressuur Ponv's:
R 10: AB-B2; 1e pr. Hanneke Kosters(Milsbeek)Blacky; 2e pr. Roy Swinkels(Merselo)
Bonny; 3e pr. Lisa Verbeek(Milsbeek)Dotje
R 10: AB-L1; 1e pr. Marieke Derikx(Ysselsteijn)Elwyna
R 11: C-B2; 1e pr. Guus de Wit(Ysselsteijn)Pascal; 2e pr. Sjef Classens(Ysselsteijn)Easy;
3e pr. Madelon Eelderink(Meerlo)Mark
R 12: C-B2; 1e pr. Pieter-Jan Gielen(Melderslo)Sander; 2e pr. Petra van Dijck(Merselo)
Beauty; 3e pr. Noortje Janssens(Milsbeek)Carouse; 4e pr. Iris vd Donk(Milsbeek) Alegre
R 13: C-B2; 1e pr. Martijn Kuenen(Leunen)Shining; 2e pr. Maria Hermans(Merselo)Full
Speed
R13: C-L1; 1e pr. Janneke Buyssen(Ottersum)Fury; 2e pr. Petra Janssen(Ysselsteijn)
Hone; 3e pr. JIse van Lipzig(America)Mona
R 14: C-L2; 1e pr. Lisa Hartgring(Ottersum)Ulrike; 2e pr. Marly Litjens(Meterik)Natascha;
R 14: DE-L2; 1e pr. Karin Winnen(Merselo)Ceande; 2e pr. Sylvia Stoffelen(Ottersum)
Dempsey; 3e pr. Stefanie v.Dalen(Milsbeek)Matchim; 4e pr. Katja Vaessen(Melderslo)
Mistral
R 15: DE-L2; 1e pr. Martine Hazevoet(Ottersum) Miranda v W; 2e pr. Maartje Jaspers
(Ottersum)Faron Saray; 3e pr. Anneloes de Haan(Milsbeek)Pasquinel; 4e pr. Ester
Kohrman(Meerlo)Beauty
R 16: DE-B2; 1e pr. Judith Pijnenburg(Meterik)Arabella; 2e pr. Femke Eijsbouts(Meerlo)
Passoa; 3e pr. Diana Coenders(Lottum)lnge; 4e pr. Annemarie Poels(Meerlo)Shadow
R 17: DE-B2; 1e pr. Loes Craenmehr(Meterik)llonka; 2e pr. Ge Poels(Meerlo)Concorde;
3e pr. Roel van Haeren(Merselo)Melle Kaatje; 4e pr. Kristine Peeters(Lottum)Majans
Silvester
R 18: DE-B2; 1e pr. Maud Hermans(Br'vorst)Funnymoon; 2e pr. Diana Driessen(Well)
Umbras R; 3e pr. Meliessa Jacobs(Horst)Melissa; 4e pr. Quiny Schumers(Meerlo)
Natasja
R 19: DE-B2; 1e pr. Rianne Verheyen(Meterik)lnchla; 2e pr. Ingrid Willems(Merselo)
Donald; 3e pr. Danielle Arts(Meerio) Silvester; 4e pr. Doris Jacobs(Sevenum)Nero;
5e pr. Simone Willems(Ysselsteijn)Wilkus Maikel
R 20: DE-L1; 1e pr. Caroline Holthuysen(Milsbeek)Shirocco; 2e pr. Linda Smulders(Horst)
Heidy's; 3e pr, Ellen Claessen(Leunen)Olanda; 4e pr. Marieke Geurts(Meerlo)Qjin
Annnarillo; 5e pr. Loes Craenmehr(Meterik)Corenzo
R 21: DE-L1; 1e pr. Loes Geelen(Leunen)Frenkie Boi; 2e pr. Annemieke Kuenen(Leunen)
Speyksbosch dignit; 3e pr. Sharon Baltussen(Horst)Shaphir; 4e pr. Kim Verheyen(Horst)
Hassan
R 22: C-M1; 1e pr. Christianne v. Eck(Venray)First Lady; 2e pr. Kristel Direks(Leunen)
Clown; 3e pr. Sandra Janssen(Ysselsteijn)Majans Macho; 4e pr. Frauke v Goethem
(Ottersum)Kim; 5e pr. Ellen Geurts(Meterik)WHko
R 23: DE-M2; 1e pr. Maaike v Dijck(Venray)Rita; 2e pr. Dorris Arts(Horst)Amanda
R 23: DE-Z1/Z2; 1e pr. Nicole Janssen(Ysselsteijn)Ashkar