Zaterdag 16 april a.s. 'Wonen' als thema op Rabobank infodag Rabobank Zevenrode kantoor Leunen Wonen is een. populair onderwerp. Iedereen heeft er mee te maken. Rond dit thema organiseert Rabobank Zevenrode 16 april een Infodag. Zeker mensen die overwegen om een huis te kopen, kunnen er wijzer van worden. Iedereen is welkom; ook mensen die bij een andere bank zitten, kunnen er vrijblijvend binnenlopen. Voor alle bezoekers ligt er een klein presentje klaar. Moet ik een huis kopen of huren? Hoeveel geld kan ik maximaal lenen om een huis te kopen? Welke hypotheek is voor mij het beste? Moet ik eigen geld hebben? Een tweede hypotheek; hoe zit dat? De Infodag bij de Rabobank is typisch zo'n gelegenheid om over dergelijke kwesties uw licht op te steken. Desgewenst wordt ter plaatse binnen een kwartiertje uitgerekend wat globaal uw financiële mogelijkheden zijn, maar ook kunt u vragen stellen over bijvoorbeeld verzekeren, beleggen, telebankieren en consumptieve financieringen. - Voor andere niet-financiële vragen, kunt u ook op de infodag terecht. Zo is de reisafdeling vertegenwoordigd waardoor men ook reizen kan boeken. - Verder is een notariskantoor uit Venray aanwezig voor meer juridische informatie over bijvoorbeeld koopaktes etc. Heeft u vragen op het gebied van o.a. fiscale zaken dan kunt u terecht bij de stand van het kantoor van A A. Verder is aanwezig Makelaardij Noord-Limburg met informatie over huizen. Nieuwe hypotheek - De Rabobank zelf zal op de Infodag extra aandacht besteden aan de nieuwe Cumulenthypö- theek die de bank onlangs heeft geïntroduceerd. Het gaat om een totaal nieuw soort hypotheek. De verwachting is dat zo'n 20 30% van de toekomstige huizenkopers een beroep zal doen op de nieuwe hypotheekvorm. In tegenstelling tot de bestaande hypotheékvormen is de nieuwe spaar/beleggingshypotheek uitermate flexibel. In plaats van starre, langlopende contracten, is de Cumulenthypotheek op elk gewenst moment aan te passen aan uw persoonlijke (financiële) situatie. Er is sprake van voortdurende keuzevrijheid. Bijvoorbeeld wanneer u minder geld overhoudt als uw kinderen gaan studeren. Cumulent is hierop aan t$ passen. De nieuwe hypotheek is vooral aantrekkelijk voor mensen met een inkomen hoger dan modaal. Ook voor tweeverdieners met goede loopbaanperspectieven is de Cumulenthypotheek interessant. -• Zaterdag 16 april is Rabobank Zevenrode, kantoor Leunen vanaf 10.00 uur geopend. De Infodag duurt tot 16.00 uur. Loop gerust bij ons binnen, u bent van harte welkom. t 'i mm J Kom zaterdag 16 april naar onze Infodag "Wonen".

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 20