II - j euqdwerk RESIA 3 - CASTENRAY 3v - -3 - 2 Doelpunten: 20. Tegenstander; 31. Tegenstander; 39. Marcel Dinghs; 73. Tegen stander; 88. Renzo Classens. - Kaarten: geen. Toeschouwers: eerste helft: géén. Tweede helft: één. Opstelling: RHoeymakersC.Sommers, M.Kleeven (45. R.Saris)J.PeeterS en R.Arts, R.Wismans, T.Houwen en J.Derix; L.Heidens, M.Dinghs en R.Classens. Standi l.Venray (15-27); 2.SSS (14-25); 3.Lottum (14-24); 4. Volharding.(15-21); 5. Resia (15-19); 6. Melderslo (15-18); 7. CASTENRAY 3 (15-12); 8. DIS (14-9); 9. TOP (14-9); 10. Leunen (15-5); ll.SVEB (15-4); 12.Horst (14-1) Afgelopen zondag was het heet, te heet vo:or een lentedagje. In de eerste helft vielen de mussen van het kantinedak. De waterfles werd drie keer leeggedronken. Gevoetbald werd er ook nog. Het derd was sinds lange tijd een keer compleet. Dat was dan ook voor de laatste keer want deze wedstrijd was de (voorlopig) laatste wedstrijd van Roel Hoeymakers voor het derd. Hij. wordt wegens disciplinaire maatregelen teruggezet naar het tweede elftal. Just kidding. Roger gaat een half jaar Italiaanse tsjiks versieren in (waar anders) Spanje. Nee, in Italië dus. Roel neemt z'n taak over tot de superstud weer terug is. Henri zal Roel.in het derd komen vervangen. Terug naar het voetballen. Elke toeschouwer was waar schijnlijk wel in Wel-1 gestopt, want er stond er geen enkele toeschouwer langs de kant. Er zat er ook geen op de bank. x-v In de eerste helft begon Castenray heel goed. Resia werd onder enorme druk gezet (minimaal 3333,3 mmHg). De kansen kwamen er dan ook aangedruppeldAl vröeg kreeg Marcel een goede kans om te schieten, het schot ging jammerlijk langs. Resia zat ook niet stil en viel aan. Een schot op goal ketste af op Jan en dwarrelde de goal in. Onverdiende voorsprong. Een schot vanuit de tweede lijn eindigde in het net. Een niet geheel verdiende twee-nul voorsprong. Castenray liet niet op zich zitten en sloeg terug. En hoe. Roel werd weggestuurd. Hij ging diep, speelde zijn drie bewakers uit en gaf een vlijmscherpe voorzet. De voorzet sneed voor alle tegenstanders af en Marcel kon zijn voet er net tegenzetten. De bal ging door de benen van de keeper (ai) de goal in. De thee werd dus opgedron ken met een kleine achterstand. Meteen na rust werd uitgeprobeerd hoe sterk de enkel van Marcel was. Blijkbaar niet zo sterk en aangezien er geen reserves waren, moest hij in het veld rond blijven wandelen. Tot overmaat van ramp raakte Lenny een paar minuten later levensgevaarlijk gewond aan zijn elleboog. Na een uitgebreide blessurebehande ling kon hij toch nog verder. De rest van de tweede helft was een beetje kwakkelen. Er werd geprobeerd om aan te vallen, maar als dit lukte werd de kans gemist of verknald. Resia vergrootte de voorsprong, maar Castenray gaf niet op. Dit werd nog beloont. Renzo scoorde, ondanks een kater die zichtbaar steeds erger werd, heel beheerst met een droog schot langs de keeper. Na een uur douchen ging het al beter met Renzo. Deze wedstrijd had eigenlijk geen winnaar verdiend. Resia werd dit jammer genoeg vel. Volgende week maandag is weer eens een keer de wedstrijd tegen SVEB. Na zoveel afmeldingen weet ik zo net niet meer of hij nu wel door gaat. Hij is in ieder geval op een dag waarop de meeste mensen kunnen komen kijken (hint, hint). Tot pasen, tot maandag. K. Jansma Soundmix-play back show We mogen terug kijken op een goed geslaagde play-back/soundmix show. We willen daarom alle deelnemers nogmaals hartelijk bedanken. Hier is de uitslag van de play-back show: Angela Cox 29 punten Roxanne Cox 28 punten Sanne Jacobs 27,5 punten Bij de soundmix was Silvia Jacobs voor het 3e jaar op een rij winnares, dus zij mag de beker houden. Nogmaals allemaal gefeliciteerd en tot volgend jaar. De foto's van de play-back show hangen bij cafe Hesen. Deze zijn te bestellen af. 1,50 per foto.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 8