basisschoo1 Niels Arts Leon Büddiger Yvonne Claessens Bart Drüggen Peggie Geerets Loes Heidens Pim Heidens Chiel Lintzen Ramon Marcelis Nick Martens Lea van Rensch Elleke Classens Roel Classens Wilma Classens Laurens Kauffeld Stefan Kauffeld Rianne Smits Gé Strijbos Yvonne Classens Pierre Kupers Fons Kuypers Rob van de Ven Debbie Wismans Martijn Cleven Karlien Dinghs Marjolein Kuypers Kim Dircks Sjoerd Lenssen 9 Aanmelding nieuwe leerlingen schooljaar 1994/1995 Dinsdag26 april a.s. willen we de ouders in de gelegenheid stellen hun kind aan te melden op onze school. Dat kan tussen 16.00 en 18.00 uur. Zou de datum en/of tijd niet schikken dan kunt u een andere afspraak maken. Het gaat bij deze aanmelding om kinderen die in de periode tot aan de zomervakantie 1995 vier jaar worden en die u in het nieuwe schooljaar bij het bereiken van de 4-jarige leeftijd onze school wenst te laten bezoeken. Naar aanleiding van de opgaven zullen we een aantal data vaststellen waarop de kinderen voor het eerst kunnen komen. In de regel adviseren we, kinderen die nog in mei-juni- juli vier jaar worden, na de grote vakantie naar school te laten komen. U kunt hen wel vast aanmelden. Het nieuwe schooljaar begint op maandag 15 augustus 1994 en eindigt op vrijdag 30 juni 1995. Om de juiste gegevens te noteren is het raadzaam bij de aan melding uw trouwboekje mee te nemen. Naast de inschrijving bij de directeur van de school kunt u tevens kennis maken met de leerkrachten van groep 1. Tafe1tennistoernooi Dinsdag 5 april is het tafeltennistoernooi in het Tafeltennis- centrum, Kiosk 1-a te Venray. We vertrekken per fiets bij de school om 8.15 uur. Einde voorrondes 12.30 uur. Halve finale en finales 13.30 tot 16.30 uur. Zelf meenemen: batje, gymschoenen, evtlunchpakket. Schansen Attentie: leerlingen groep 7/8 in de paasvakantie, vrijdag om half tien, de Schans nieten en bezorgen. Paasvakantie - lp de week van 4 april t/m 8 april is er paasvakantie. Allen prettige paasvakantie gewenst! Op zondag 17 april zullen 28 kinderen hun le H. Communie ontvangen. Op school worden om half tien foto's gemaakt van d© communicanten. Hun oudersbroertjes en zusjes worden verzocht op tijd aanwezig te zijn met de communicanten)Na het foto's maken worden de gezinnen door de fanfare naar de kerk bege leid. Om 10.00 uur begint de Eucharistieviering, die voorge gaan wordt doon, Pater de Wit. Aan weerszijden in de kerk zijn banken gereserveerd voor de ouders van de communicanten. Die plaatsen zijn met briefjes aangegeven. Wè wensen de kinderen met hun familie een fijne dag toe. Deze kinderen vieren hun communiefeest. Communie 1 paar handschoenen (groen/blauw grote maat) Op schóól terug te verkrijgen. - GEVONDEN

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 7