PupillenDe. tof.CLiesselI We zi.in nu voor het. eerst buiten aan het spelen. De wind waait heel hard. Lenie doelde maar hij zat niet. Fleur had veel pech. Marlies doelde; yes 1-0 i! Wissel van funktie. Roxanne doelde en hij sat, maar wat een pech; hij was verdedigd en daarom telde hij niet. Wij bleven doelen maar ze gingen er niet in. Het begon ook nog wat te regenen. Marlies werd kwaad omdat ze de bal weer 'ris af moest geven. De Korf doelde en wat e^n per-h, het was 1-1 En nou wij nog een doel.' Dan gaan ze lekker af.. Maar ik denk niet dat het gebeurdFleur jatte de bal. Kwaken en schreeuwen. Het baat niks, het blijft 1-3. Groetjes van ons. ORANJE WIT MOET INLEVEREN In een groen groen knollen- knollenland hebben we zondag jl. met maar liefst 8-3 gewonnen van Oranje-Wit. En dat allemaal omdat Dien en Loes 70 minuten in de kerk heb ben gezeten met de eelt op de knieën. Het was de le buitenwedstrijd. De één is er blij mee, een an der weer niet. Maar wennen was het ;yoor ons allemaal. Zeker omdat er weer een wijziging is gekomen in de teamsamen stelling. Gertie, die samen met Bart in blijde verwachting. Is, was helaas genoodzaakt de pijp aan Maarten te geven. We weten dan ook allemaal dat roken niet goed is tijdens zwangerschap. Sindy werd geruild met Angelique en Jessie en Joan werden in gehuurd. Een goeie keus, bleek achteraf. Zelfs een uurtje minder slapen kon ons niet de das om doen. Waarom zou het ook, het was best warm. Tot de rust ging het geleidelijk op. Oranje-Wit scoorde 3x, wij deden dat lx vaker. Verantwoordelijk hiervoor waren Bian- ca, Jet en 2x Kerstin. Na de thee verzwakte Oranje-Wit en daar wisten wij terecht van te profiteren. Jet en Kerstin waren wederom trefzeker, maar ook de fantastische invalsters Jessie cheeser cheeser en Joan van Krasse Knar. Oranje-Wit wist gedurende de 2e helft niet meer langszij te komen. De 2 punten waren dus verdiend voor ons. Paasmaandag spelen we thuis om 10.00 uur een bekerwedstrijd tegen de Grubben. De Paashaas zal hier aanwezig zijn, mis schien dat er nog een paaseitje aan vast zit voor de toe schouwers. Prettige Paashaas KROES 7 J. t JONG Voor al uw dak-, zink- en loodwerkzaamhedon DAKDEKKERSBEDR1JF Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-1814 V

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 5