GECOMBINEEDE KRINGWEDSTRIJD VOOR PAARDEN EN PONY'S TECASTENRAY. 15 Op maandag 4 april 1994, 2e paasdag, organiseert de Landelijke Rijvereniging en Ponyclub "De Eendrachteen Gecombineerde Kringwedstrijd voor zowel paarden als pony's. Met deze wedstrijd wordt het zogenaamde "groene" (buiten) seizoen voor de ruitersport in de Kring Noord-Limburg geopend. Reden om een wedstrijd te organiseren voor zowel de paarden als de pony's is gelegen in de naam van de organisatie "De Eendracht". Zij zijn van mening dat wanneer er goed samengewerkt wordt het uitstekend gaat om gelijktijdig een wedstrijd te verrijden voor groot en klein. Om zo'n wedstrijd te kunnen organiseren is veel nodig, zoals bijvoorbeeld een groot oppervlak aan terreinen, een enorme medewerking van de leden van "De Eendracht" alsmede hun eventuele levenspartners, de steun van diverse inwoners van Castenray en uiteraard niet te vergeten de begunstigers, sponsors en adverteerders. Dankzij het ter beschikking stellen van de terreinen door verscheidene families zou het mogelijk zijn deze wedstrijd binnen de eigen Gemeenschap te verrijden, waarvoor "De Eendracht deze families dan ook zeer erkentelijk is. Echter in verband met de slechte weersomstandigheden van de afgelopen weken is "De Eendracht" genoodzaakt uit te wijken naar andere terreinen. "De Eendracht" is de eigenaren die hun nu uit de nood helpen daar zeer dankbaar voor. De terreinen waar de wedstrijd verreden zal worden zijn gelegen op de hoek Castenrayseweg/Klein Oirlo. f De toegang voor deze wedstrijd is gratis IUI Er zullen ongeveer 289 pony-combinaties deelnemen aan het individueel dressuur en 111 pony-combinaties bij het springen. Ook zullen de ponyspelen verreden worden, hetgeen inhoudt dat de beginnende pony amazones en pony-ruiters door middel van een dressuurproef in de vorm van een spel deel mogen nemen aan de wedstrijd om zo al spelenderwijs vertrouwd te geraken met hun pony's. Voor de rubriek ponyspelen hebben zich 40 combinaties ingeschreven. Bij de paarden worden 189 combinaties bij het individueel dressuur verwacht en 109 combinaties bij het springen. In het totaal hebben voor deze wedstrijd 738 combinaties ingeschreven. Het programma ziet er als volgt uiti v; -10.00 uur aanvang individueel dressuur pony's en paarden aanvang ponyspelen -11.00 uur aanvang springen Pony's terrein B Paarden terrein A -15.30 uur bekendmaking uitslag individueel dressuur en prijsuitreiking "De Eendracht" hoopt dat de weergoden hun 2e paasdag goed gezind zullen zijn en spreekt de hoop uit vele mensen, groot en klein, jong en oud, op deze entree-Vrije wedstrijd te mogen begroeten. Hopelijk tot ziens IIIIIII i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 13