II AFFERDEN 3 - CASTENRAY 21 - 1 Doelpunten: i 20. Tegenstander; 77. Tegenstander. Kaarten: geen. Toeschouwersbijna alle inwoners van Afferden stonden te kijken. Allereerst een excuus van mijn kant. Twee weken geleden werd de competitiedag tegen DIS ingehaald. Castenray 3 had die wedstrijd al gevoetbald en Mart had mij doorgegeven dat er niet gevoetbald werd door het derd. Maar er werd wel degelijk een wedstrijd gevoetbald en wel tegen het vierde elftal. Dit was te merken aan al die berichten die de spelers van het vierd naar Hilversum gestuurd hadden. Hadden ze een keer de kans om in de Schans te komen... Dankzij een goede eerste helft won 't derd niet overtuigend met 5 tegen 3 doelpunten. Het derd stond na 10 minuten in de tweede helft met 5-0 voor. De rest van de tweede helft was voor het vierd. Ze kwamen sterk terug maar helaas te laat. Voor het vierd scoorden Jos Wismans, Jan Houwen en Lenny Heidens (geen eigen doelpunt?); voor het derd scoorden Jos, Edwin en Marcel (drie keer). Afgelopen zondag ben ik door een misverstand weer naar een wedstrijd van het tweede gaan kijken. Mart had de fax van Piet (Maes, red) niet goed gelezen. Het verslag van het derd werd wederom gemaakt door mijn invaller L. B. A. In Afferden was het huilen met de pet in de hand. Dit kwam onder andere door een aantal afwezigen. Hun plaatsen werden opgevangen door de Dinghs-brigade van het derd. Afferden was:; éen stuk sterker in de eerste helft. Maar de beste kans was voor Castenray. Marcel trok, na voorbereidend werk van Xavier door tot de achterlijn en zag Pepijn staan. Deze kreeg de pal panklaar maar miste jammerlijk. Pech voor de lange aanvaller. Een. minuut later scoord^ Afferden. De rest van de eerste helft was een kwakkelen". Dit kwam mede door de harde wind, die het voetballen moeilijk maakte. Xavier kopte uit een corner enkele centimeters langs de paal en Pepijn lepelde de bal op het dak van het doel. Jammer dat die kansen er ook niet in gingen. In de tweede helft was Castenray een stuk beter, wat niet tot uitdrukking, kwam in goals. Nadat Afferden gescoord had, was het gedaan. Iedereen was blij dat de wedstrijd afgelopen was. Het derd moet volgende week tegen (nog) koploper Venray. Veel gejuich aan de kant wordt verwacht en dus ook veel volk die dit gejuich moeten veroorzaken. Tot zondag om 11.00 uur. K. Jansma De navolgende artikelen mogen wij helaas niet meer meenemen - accu's - verfbussen - autobanden - koelkasten - diepvrieskisten - diepvrieskasten - lompen/vodden - plastic voorwerpen Bij vporbaat onze hartelijke dank voor uw medewerking alsmede het steunen van onze vereniging ZAfTJERHAG 1 9 MAAJEVF 19 9-4 99

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 11