ruitere lub Voor nadere informatie over deze verkeersmaatregelen en inzage van de tekening met omleidingsroute kunt u zich wenden tot de vakbali gemeentewerken, tel.: 04780-23379. 3 INLEVEREN ADVERTENTIES Het inleveren van de advertentie en begunstigingen voor de kring- wedstrijd kunnen nog tot a.s zondag ingeleverd worden bij Agny Clas sens Roland 1 WERKVERGADERING Bij deze worden alle leden uitgenodigd voor het bijwonen van de werk vergadering welke gehouden wordt a.s. maandag 7 maart in café Hesen- Kuypers te Castenray. Aanvang 20.30 uur. Op deze vergadering zal het werk verdeeld worden van voor, tijdens en na de kringwedstrijd. INFUENZA ENTING Ruiters denk aan het infuenza enten van de paarden en ponys die op wedstyden gaan. WEDSTRyDKALENDER paarden ponys maandag 4 april Castenray Castenray vrijdag 8 april Roggel zaterdag 9 april Roggel zondag 10 april Roggel Maasbree zondag 17 april Maasbree zondag 24 april Nederweert U rmond zaterdag 30 april Heythuyzen zondag 1 mei Heythuyzen Asenray zondag 8 mei Arensgenhout Nederweert Bergen donderdag 12 mei Bergen zondag 15 mei Graetheide B+L Horst maandag 23 mei Hulsberg Herkenbosch/ Geleen zaterdag 28 mei Meyel zondag 29 mei Meyel Kerkrade Beek zondag 5 juni Hargraten Pey Well Kerkrade Hieronder volgt de wedstrijdkalender van het gewest Limburg. De onderstreepte weds trijdenHiervoor wordt iedereen opgegeven. Als men niet naar een van deze wedstrijden kan 5 weken voor de betrefende wedstrijd datum schriftelijk afmelden bij de secretaris. Voor de overige wedstrijden Als men naar een van deze wedstrijden wil 5 weken voor betrefende wedstrijddatum schriftelijk aanmelden by de secretaris. ZOZ

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 3