gemeente ven ray BEKENDMAKING. verkeersmaatregelen Castenrayseweg beperking doorrijhoogte viaduct BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN V E N R A Y maken hierbij bekend hun besluit van 22-2-1994, nr. 94.2049, waarbij besloten is tot: 1. Tijdens de periode van 8 maart 1994 tot en met 1 november 1994, of zo veel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is: - een rijbaan versmalling in te stellen over een lengte van ca. 100 m. ter hoogte van het viadukt in de Venloseweg over de Castenrayseweg; N 2. Tijdens de periode van 21 maart 1994 tot en met 1 november 1994, of zoveel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is: - de doorrijhoogte van het viadukt te beperken tot ,3.90 m. Gedurende de periode van de. beperking van de doorrijhoogte is een omleidingsroute via de Horsterweg, Albionstraat, Deurneseweg, Witte Ven- nenweg, Oirloseweg en Hoofdstraat ingesteld. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na de dag waar op het besluit bekend is gemaakt bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN VENRAY maken hierbij bekend hun besluit van 22-2-1994, nr. 94.2049, waarbij besloten is tot Tijdens de periode van 2 maart 1994 tot en met 4 juli 1994, of zoveel kor ter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel nood zakelijk is voor alle verkeer gesloten te verklaren de Tunnelweg, voor wat betreft het gedeelte gelegen tussen de aansluiting met Campagne- straat/Matthiasstraat en de aansluiting met de Roffert; Gedurende de periode van de afsluiting is een omleidingsroute via de Castenrayseweg ingesteld Voorzover de werkzaamheden dit toelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht is ontheffing verleend van de on der 1 genoemde verkeersmaatregel ten behoeve van bestuurders van motor voertuigen op meer dan twee: wielen: awanneer zij hun bedrijf uitoefenen aan het onder 1 genoemde gedeelte van de afgesloten weg. b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestemming van de onder;\2^a. vermelde personen en onder aan die personen gestel de voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aannemelijk gemaakt kan worden dat zij geduren de de tijd dat de onder 1 genoemde verkeersmaatregel geldt, gebruik J moeten maken van het onder '1 genoemde weggedeelte voor het laden of lossen van goederen of het verrichten van noodzakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motor voertuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na de dag waar op het besluit bekend is gemaakt bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray afsluiting Tunnelweg .1 «I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 2