ouderenbond t Aan onze leden en speciaal aan alle 55+ Onze leden willen we er op attent maken dat er in de week van 7 t/m 12 maart de contributie zal worden opgehaald. Deze bedraagt f.20,00 per lid. Verder is er op woensdag 16 maart onze jaar- en tevens feest- vergadering. Wij komen in de Schans van volgende week hier uitgebreid op terug. Verder vragen we de speciale aandacht van onze 55+. Ongetwijfeld zullen Ook zij er van op de hoogte zijn dat er in regeringskringen de laatste tijd fel gestreden wordt om de A.O.W. en het bevriezen hiervan. Ónze ouderenbonden strijden om dit tegen te gaan tot in de hoogste top. Ook de K.B.O. wil de stem van de ouderen laten horen. Hoe meer leden, hoe ster ker die stem. Immers de macht van het getal speelt een belang rijke rol in het politieke gebeuren. Door u aan te melden als lid ondersteunt u het werk van de K.B.O. als belangenorganisa tie. Kijk dus vooruit, in de naaste toekomst is dit ook het belang van de nu nog jongere ouderen. Laat niet de aller oudste het alleen doen en meldt u als lid van de K.B.O. aan bij iemand van het bestuur. Bestuur ouderenbond. donderdag 10 maart. 20:00 uur repetitie EVEN ONTHOUDEN1 1 04 april 16 17 17 24 Opluistering H.Mis 2e Paasdag. Solistenconcours Oirlo. Te H.Communie. Lenteconcert met Harmonie-orkest Noord-Limburg DANKBETUIGING Wegens de enorme belangstelling bij ons 40-jarig huwelijksfeest is het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom langs deze weg iedereen hartelijk dank. Het was prachtig. M. Vollenberg-Seijkens kinderen en kleinkinderen St. Odastraat. 31 5804 BP Venray i» 1 i—m i. i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 13