handboogschutters W sT v.o.f. jan van leendert en zoon Broekhuizenvorst tel. 04763-1275 transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken BESTE INWONERS VAN CASTENRAY 10 Het is niet de gewoonte van dé dorpsraad Castenray om zich te bemoeien met de gemeentelijke partij-politiek. Toch willen we even iets zeggen over de komende gemeente raadsverkiezingen De laatste 8 jaar is Bert van Casteren raadslid en tevens adviseur van de Castenrayse dorpsraad geweest. Hij heeft zijn waarde voor de Castenrayse. gemeenschap wel bewezen. De dorpsraad vindt het wel belangrijk dat er iemand uit de eigen gemeenschap zitting heeft in de gemeenteraad om onze belangen tè behartigen. Uit de Castenrayse gemeenschap heeft slechts een persoon zich verkiesbaar gesteld als gemeenteraadslid, nl. Henri van de Ven -die met voorkeurstemmen in de raad gekozen kan worden. Zonder een stemadvies te willen geven, willen wij U toch vragen het bovenstaande mee te nemen in Uw afweging op welke persoon U op 2 maart a.s. Uw stem gaat uitbrengen. DORPSRAAD CASTENRAY. 7e Competitie ronde. Vrijdag 25 Februari Koningslust 1 - Batavieren 2 Vertrek 18.45 uur. Zaterdag 15 Februari Batavieren 1 - St Sebastiaan 1 Heide Aanvang 19.00 uur. -- Luc Kuijpers Marian Emonts Hay Hoebers Mieky Vollenberg Jan Classens Xavier Weijs Mart Smulders Henk Smits Jos Hendrix Jan Vollenberg Piet Heidens Jac Hesen Gerrit Cremers Jan Vissers BertcEmonts Harry Cremers vrijdag 4 Mrt Batavieren - Willem Teil Oirlo Aanvang 19.30 uur Zaterdag 5 Mrt Batavieren - Batavieren Rips Aanvang 18.00 uur jeugdwedstrijd: Zondag 27 Februari is er een jeugdverschieting op de banen van Diana Venray van de Batavieren nemen de volgende schutters hieraan deel Guus Zegers, Tom Houwen, Luc Kuijpers Tom Smits en Ilja Heidens, Vertrek 13.30 uur. - 0

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 10