Theo Arts 04709-87099 Dag en nacht bereikbaar VENRAY 6 - CASTENRAY 2 3-1 Doelpunten: v. 10. Tegenstander; 25. Tegenstander; 31. Geert Stiphout; 77. Tegenstander. Kaarten2 rode kaarten: 81. Chris-Jan Broere (Castenray) en Taki (Venray) wegens onderling robbertje vechten; 1 gele kaart: Paul Cascoigne (Venray) wegens commentaar op scheidsrechter, kracht bijgezet met \T.p.-taalgebruik' Toeschouwersde bank. zat goed vol (met reserves en trainers). Joost Classens heeft mijn antwoordapparaat al veelvuldig volgezet met boodschap pen. Ze komen altijd op hetzelfde neer: ik moet maar eens een wedstrijd naar het tweede komen kijken. Want 'zijn' tweede zou het zeker waard zijn om eens naar te komen kijken. Ik ben uiteindelijk gezwicht voor zijn smeekbedes, niet in het minst door een gunstige financiële afspraak. Ik heb aan Theo Houwen gevraagd of hij iemand van het derd kon overhalen om voor deze keer het verslag te schrij ven. Hij heeft laten weten dat dit gelukt was en bij deze bedankt ik gelegen heids reporter L. B. A. voor het schrijven van het verslag. Joost had om zijn elftal te completeren en versterken twee talenten van de jeugd weten te strikken en wel Thijs Arts en Björn Vroemen. Ze bleken van grote waarde. Ook had hij enkele spelers van het derde elftal gehuurd: de twee Dinghsen. In het begin van de wedstrijd had Venray een licht veldoverwichtDit werd uitgedrukt in een ietwat lucky goal voor Venray. Hierna was het zaak om orde op zaken te stellen. Dit gebeurde iets en nu ging de strijd gelijk op. Maar het was Venray die wederom scoorde. Castenray werd weieens gevaarlijk maar de huurling Marcel verzuimde te scoren. Uit een vrije trap scoorde Castenray de verdiende AnschluBtrefferGeert kromde de bal mooi naast het muurtje en nadat een verdediger de bal net had aangeraakt maar niet van richting veranderde, de bal stuiterde langs de goede kant van de paal. In de eerste helft werd overigens door een Venrayenaar de uitspraak van de eeuw gemaakt: "Doe niet zo soft man, we zitten niet op hockeyen!" Na de thee speelde Castenray Venray helemaal van het veld af. Er werd goed gecombineerd en geoliede aanvallen werden via de verdeding opgezet. Dit alles mocht niet baten. Er werden kansen zat gecreëerd maar evenzoveel om zeep geholpen. Toen Venray, geheel tegen de verhouding in, de nekslag-treffer gescoord had, werd het Chris-Jan allemaal wat té veel. In een duel met een tegenstander werden, na trek en schopwerk van beide kanten, de kemphanen van het veld gestuurd. Dit is natuurlijk geen goed voorbeeld van een aanvoerder. Even tevoren had Cascoigne van Venray al een gele kaart gekregen wegens overmatig gebruik van 'J.P.-taal' richting scheidrechterVoor degenen die niet veten wat J.P.-taal betekent, raad ik aan om eens naar het derd te komen kijken èn luisteren. Ik kreeg bij mijn eenmalig bezoekje aan het tweede elftal een leuke wedstrijd te zien met helaas een onterechte winnaar. Over twee weken wordt er weer gevoet bald, hier in het zuiden schijnen ze vier dagen gek te moeten doen, en het derde moet tegen TOP revanche nemen op de 1-1 gelijk thuis. Tot over twee weken. K. Jansma Begrafenis- en Crematie-onderneming Wy verzorgen alle opdrachten voor mensen die niet verzekerd zijn als ook voor alle verzekeringspolissen en begrafenisfondsen. GOUMANS b.v. Venrayseweg 104 5961 AJ Horst Voor zowel verzekerden als particulieren Uitvaartverzorging Telefoon 04780-88889 Dag cn nacht bereikbaar Gespecialiseerd in opbaring thuis Noordsingcl 24 5801 GK Venray f

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 15