9 Voordat jullie met z'n allen weer de gek uit gaan hangen met de carnaval, nog even dit: binnenkort treedt Mooder Maas weer buiten z'n oevers. Afhankelijk van het verwerkingsproces van de H-Blerickse korfbalequippe, zal het water net wel of net niet Castenray bereiken. H-Blerick, wataan het begin van de wedstrijd evenveel punten had als ons, had aan het einde van de wedstrijd net zoveel punten als aan het begin;H-Blerick bleef dus zitten met de kater. Toen onze trouwe toeschouwers Jan, Hanny en ex-collega Toos er nog niet waren, wisten wij al een 2-0 voorsprong op te bou wen aan de hand van een korte en een lange. Beide uit handen van Lucienne. Ook Kerstin wist haar dame te verrassen met een mooi afstandschot. En Jet, al helemaal thuis in het andere vak, deed dit nog eens dunnetjes over. Nou, die hadden we dus effe helemaal tuk. Voor de rust kwam H-Blerick maar liefst één hele keer langszij. Wij vroegen ons af: "waar zijn wij nou helemaal mee bezig?" Dus onder het motto Have a break, have a Kitkat, mochten we even rusten. H-Blerick' benutte die tijd om het nog overtollige Maaswater uit hun gympies te schudden. Blijkbaar deed hun dat goed. De eerste treffer na de rust was namelijk voor hun. Tijd om terug te slaan. De energie van de Kitkat be gon te werken. Jet bewees maar weer eens hoe zuiver haar af standschot kon zijn. Voor de 2e keer tekende ze voor een tref fer. H-Blerick had echter al eerder bewezen dat ze goed terug f konden komen in een wedstrijd. Met nog ongeveer 12 minuten te spelen, was hun 3e treffer het begin van hun return. Dat was tenminste hun bedoeling. Bianca stak hier echter een stokje voor. Haar "zittende" doorloopbal zette de stand op 6-3 in ons voordelige voordeel. Hiermee hadden we de 2 punten dan ook echt verdiend. We hopen dat de H-Blerickse dames dit verlies een beetje spor tief opvatten, zodat huilbuien uitblijven. Dan zal er ook geen gevaar zijn voor overstroming van de Maas. Dames, denken jullie aan de excursie naar Toos, Cor en Michael op dinsdag 8 februari? s KROES Pupi1len We korfballen tegen de Merels. Sarah en Marloes hadden al een doelkans. Marloes had Mina een doel gemaakt. Sarah maakte een doel. Het is al 0-1 geworden. We hebben 4 mascottes bij ons. De tweede maakte Marloes. Nu is het 0-2. Sarah doelde maar hij ging te hard. Sarah maakte een doel. Nu is het 0-3 voor ons. Marloes maakte het vierde doelpunt. Nu is het 0-4. Sarah deelde maar hij ging weer te hard. Sandra en Jolien konden de hele tijd niet doelen. De andere partijen maakten af en toe ook wel een paar blunders. Annet doelde, maar hélaas pinda kaas, hij zat niet. Het was niet zo spannend want wij stonden toch al voor met 0-4. Marian doelde maar hij zat er niet in. Na wat geschreeuw Marlies een goal, juuij. Marian had al zo vaak gedoeld maar hij zat nooit. Fieke maakte weer een goal, 0-6. Marlies weer een doel en het werd nog net 0-7. Groetjes pilletjes (reserves). deelnemers optoch Lollebeekwegwoensdag 9 febr. bij G. Smits (kantine). Feestmiddag gepland 14 augustus, nader bericht volgt. IS DE MAAS EEN DREIGEMENT?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 9