öetrert: uitwerking promotie degradatie voor elftallen S.V.C. Zoals u allen ongetwiifeld weet zal de competitie opzet er in het seizoen 1994-1995 er anders uit paan zien. Wat ziin de grootste veranderingen? - Er komen gescheiden competities voor standaard en niet standaard elftallen. - Er komen 5 ipv 4 klasse - De 5e klasse wordt aanzienliik breder - - degradatie/promotie verloopt niet volgens het normale patroon. Indelingen voor standaard teams: Hoofdklasse standaard eerste klasse standaard tweede klasse standaard mogeliikheid om in de derde klasse reserve te spelen. Indeling voor niet standaard teams: eerste klasse reserve tweede klasse reserve etc t/m viifde klasse reserve. Welke gevolgen heeft e.e.a. voor de elftallen van S.V.C. le elftal: v Indien ons eerste team: le wordt dan gaan ze naar eerste klasse standaard. 2e en verder: hiervoor ziin 48 plaatsen minus 23 plaatsen minus kampioenen standaard elftallen uit huidige 3e klasse en 4e klasse afd Limburg. Het aantal van 23 minus kampioenen plaatsen wordt als volgt opgevuld: eerst de standaard teams op de tweede plaats dan op de derde etc tot de 23 plaatsen op ziin. - Indien ons eerste hierbuiten valt komen ze in de tweede klasse standaard.Hierin kunnen grotere afstanden moeten worden verre den. •- Hoeveel standaard teams zitten er nu in de huidige 2e -3e -4e klasse over de gehele afd Limburg: 2e 35 standaard teams 3e 6 standaard teams 4e 0 standaard teams 2e elftal: indien 2e elftal: le wordt: gaan ze naar de 2e klasse reserve 2e wordt: gaan ze naar de 4e klasse reserve 3e wordt: gaan ze naar de 4e klasse reserve 4e en verder wordt: gaan ze naar de 5e klasse reserve 3e en 4e elftal: indien het derde en/of vierde: le wordt: gaan ze naar de derde klasse reserve 2e en volgende gaan naar 5e klasse reserve. .LOURDESWERK HEIL DER ZIEKEN AFDELING VENRAY 9-daagse busreis naar Lourdes via Nevers van 8 t/m 1.6 mei. Voor informatie of aanmelding kunt u bellen met een van de volgende personen: P. Willemse 04780-10262 r.: -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 7