Aannemersbedrijf G. Zegers IS WIM MESJOGGE, JA OF NEE Aangezien mijn typemachine na een zware operatie een weekje rust moest- nemen, was ik niet in staat jullie op de hoogte te brengen van de verloren wedstrijd tegen Peelkorf. Schrijven? Juf Rongen zei al altijd dat mijn handschrift niet te lezen was, dus daar zie ik voor jullie bestwil ook maar vanaf. Terzake, de eerder genoemde wedstrijd is er geen om over naar huis te schrijven. Dus dah maar in de Schans. Een goed opgebouwde 3-0 voorsprong ging verloren in een kleine, nou ja, tamelijk grote, oké...grote, verzwakking. Resultaat was dat Peelkorf ons zo omver liep. Een 7-4 verlies was het sombere gevolg. De 4 doelpunten kwamen op naam van Gertie, Jet en Kerstin 2x. Maar nu: de wedstrijd van het jaar. Trainer Wim had als doel stelling: l'O doelpunten scoren. Haha, dachten en deden wij. 101 It Is ie wel helemaal goed bij z'n hoofd? Nog niet uitge lachen over dit voorval, vielen de eerste doelpuntjes. En bij rust kreeg Wim al bijna z'n zin: 8 doelpunten hadden we reeds aan de lopende band gefabriceerd. Nu denken jullie natuurlijk dat we geen tegenstander hadden. Maar jawel hoor, het waren de dames van Wittenhorst die zie totaal weg lieten spelen. Tweede doelstelling bij het begin van de 2e helft, was de 0 vast te houden. En wat bleek na 50 minuten spelen in een oververhitte Horster sportzaal? Wij zijn gewoon kei goed in het nastreven van doel stellingen. (Tja, iemand moet het toch zeggen?) De 10 gewenste doelpunten werden er zelfs 15. En de 0 was alleen maar nulier geworden. Dus die Wim is nog niet zo mesjogge. Aangezien ik niet zoveel zendtijd heb, treed ik wat de doelpunten betreft niet in detail. Jan, Hanny en de 2 Tozen kunnen beamen dat het allemaal mooie waren. De meesten vloeiden voort uit goed opgezette acties. Maar góed, ik zou niet in detail treden. De volgende dames wisten te scoren: Marielle en Jet beide lx, Gertie, Winke, Kerstin, Bianca en Sindy allen 2x en Lucienne 3x. Een goeie wedstrijd dus om de pot te spekken. Tevens omdat Wim beloofd had vanaf het 8e doelpunt ƒ1,50 extra per doelpunt te lappen. Dat was natuurlijk voor ons de reden om zoveel mogelijk te scoren. Tenslotte wil ik alle mensen die gevraagd hebben naar de toe stand van mijn typemachine gerust stellen. Dokter Erik Koning heeft hem grondig onderzocht en nu is hij alweer herstellende. KROES 91 Voor al Uw timmerwerk, kozijnen, trappen e.d. tucaduoi'werk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Eikelenbosserdijk 6 St. Odastraat 23 5962 NV Melderslo Melderslo 04709-87514 t *J GZ

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 7