AKTIE GEZINSBIJDRAGE 1994 VOOR ONZE EIGEN KERK Geachte Parochianen. Zoals te doen gebruikelijk organiseren de gezamenlijke kerken deze maand de "Aktie Gezinsbijdrage" ten bate van de eigen kerk. Zo ook doen wij dit in onze eigen parochie voor onze kerk. Het jaar 1994 zijn we allen begonnen vol goede verwachtingen van het nieuwe jaar. Ook wij als kerkbestuur hebben zo onze wensen en verplichtingen voor het jaar 1994. Om dit alles te kunnen waar maken hebben wij Uw daadwerkelijke steun .v onmiskenbaar nodig. Ons mooie kerkgebouw, als ook de pastorie, vergen veel geld aan noodzakelijk onderhoud. Zoals bekend zijn we de laatste jaren doende om het achterstallige onderhoud in te lopen. De werkzaamheden 9 welke in 1993 hadden moeten worden uitgevoerd zijn door de slechte weersomstandigheden uitgesteld naar begin van dit jaar. Het betreft hier v' vernieuwing van de leien op de sacristie en vervanging van dakgoten en ji afvoeren. Totale kosten 28.000, In 1994 zal de toren voorzien worden van nieuwe leien en zal een nieuw bliksemafleingssysteem worden geplaatst, waarvan de totale kosten geraamd worden op 75.000,Daar wij op dit geheel ook maar 17.500,subsidie ontvangen zal uit eigen middelen het restant van 57.500,moeten worden aangevuld. Wanneer U allen, evenals vorig jaar," onze aktie laat slagen middels een totale opbrengst van 33.000,zijn extra akties overbodig en kunnen wij e.e.a. financieren uit eigen middelen. Wij hopen dan ook dit jaar weer op Uw aller steun en medewerking te piogen rekenen en hierdoor ons in staat stelt de kerk en het kerkgebouw te behouden voor nu en de toekomst. Komende week zal bij U de bekende envelop worden afgegeven en enkele dagen later weer worden opgehaald. L: 1 Onze 17 medewerkers bij deze aktie stellen het zeer op prijs als U de retour envelop wilt gereed leggen voor op te halen. Wij vertrouwen op een geslaagde aktie en zullen op de te houden vergadering in Maart gaarne financiële verantwoording aan U geven. U dankend voor Uw steun en medewerking, - Het Kerkbestuur Parochie H.Matthias. TE HUUR Eengezins hoekwoning. Aanvaarding medio mei. Gegadigden moeten ingeschreven staan bij de Woningbouw vereniging Noord-Limburg. Pastoor Verheggeristraat 29 Tel.: 71866 2

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 2