5 - Q 9 04709-87099 Dag en nacht bereikbaar 9 11 CASTENRAY 3 - WITTENHORST 11 Doelpunten: 17. Marcel Dinghs; 20. Marcel Dinghs; 34. Edwin Dinghs; 77. Marcel Dinghs; 85. Renzo Classens. Kaarten: geen. Toeschouwersondanks de zeer gedetailleerde plattegrond was de opkomst laag. Opstelling: R.Hoeymakers; C.Sommers, R.Arts, H.Hoogendam en R.Saris; Edwin Dinghs (46. J.Peeters), T.Houwen en J.Derix; L.Heidens, M.Dinghs en R.Classens. Standl.Venray (10-18); 2.SSS (9-16); 3-Volharding (10-14); 4.Resia (10-14); 5.Lottura 8-12); 6.Melderslo (10 12); 7. CASTENRAY 3 (10-9); 8. TOP (10-7); 9. DIS (.10-6); 10. Leunen (10-5); 11. SVEB (9-2 12. Horst (10-1) Eindelijk is de Schans weer de moeite waard om te lezen. Normaal blader je de Schans door. Nu stop je met bladeren als je aangekomen bent bij het verslag van Castenray 3. Het werd weer tijd om te voetballen want bij sommige spelers begonnen de ledematen al goed vast te zitten. De selectie is weer uitgebreid: Edwin Dinghs, eind vorig seizoen 'voorgoed' gestopt kon het voetballen toch niet laten en heeft zich weer aangemeld. -Z'n waarde voor het elftal bleek niet gering. Er was ook een kersverse vader in het elftal: Cor was er maar wat trots op. Vanaf deze plaats de gelukwensen van Mart en mij. De wedstrijd begon meteen vrij goed. Castenray werkte maar het was te merken dat vele. spelers een kleine maand niet méér gevoetbald hadden. Te korte passjes, passjes die niet aan kwamen, etc. Toch was Castenray de sterkere. Edwin gaf een voorzetje in het strafschopgebied, de keeper trapte de bal tegen de inlopende Marcel en deze kon simpel binnentikken. Amper drie minuten later gaf weer Edwin een splijtende pass op weer Marcel. Die rende de verdediging eruit een scoorde met een schot in de lange hoek. Een klein kwartiertje later leverde Renzo de af bij Jos. Jos stuurde Edwin diep. Edwin maakte een rush tot. de 16 meter en besloot om zelf te schieten. Dit bleek geen verkeerde beslissing te zijn want z'n schot vloog snoeihard voorbij de keeper de touwen in. Edwin mocht in de rust achterblijven in de kleedkamer, hij had z'n debuut niet mooier voor kunnen stellen: twee assists en een eigen treffer. Na rust kwam Castenray meteen fel uit de startblokken, daarna werd het wat tammer. Want meteen in de 2g minuut van de tweede helft kreeg Lenny en bere kans. Hij kreeg de bal alleen voor de keeper precies in de voeten gespeeld maar schoot opi de verkeerde plaats tegen de bal. Deze verdween vele meters langs de goal. Hierna kreeg Horst enkele kansjes, maar de Roel hield keurig de nul vast. Langzamerhand creëerde 't derd weer kansjes en kansen. Scoren werd er niet gedaan tot Jan vond dat het weer tijd werd. Hij speelde zich aan de linkerkant vrij en gaf een perfecte voorzet over de keeper heen op Marcel. Deze hoefde de bal maar aan te raken om te scoren en deed dit ook. Even later kreeg Renzo de bal in het strafschopgebied en scoorde uit de draai. Hij verdiende deze goal want hij had er hard genoeg voor gewerkt. Een zeer verdiende overwinning. Volgende week volgt de inhaalwedstrijd uit tegen Lottum. De mensen die zich destijds voor de busreis hadden opgegeven, moeten nog even aan Theo melden of ze weer meegaan. Nieuwe aanmeldingen zijn natuurlijk ook welkom. K. Jansma CAV SaWeCo BA Boerenbond voor iedereen Begrafenis- en Crematie-onderneming Venrayseweg 104 5961 AJ Horst Wy verzorgen alle opdrachten voor mensen die niet verzekerd zyn als ook voor alle verzekeringspolissen en begrafenisfondsen. Met het einde van 1993 in zicht, kunnen wij terugzien op een bewogen jaar. Met dank voor het vertrouwen, dat U ons schonk, wensen wij U, zowel zakelijk als privé, Fijne Kerstdagen en een gezond en succesvol 1994. Tevens delen wij U mede, dat de Boerenbondswinkel in Swolgen, wegens inventarisatie, gesloten is op vrijdag, 31 december a.s. Bestuur en medewerkers CAV SaWeCo BA.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 11