dameskoor 1 V b 8 Zaterdag 11 dec. Zondag 12 dec. Donderdag 16 dec Zondag 19 dec. Vrijdag 24 dec. Vrijdag 31 dec. '*•1 H. Mis zingen om 19.00 uur. Kerstuitvoering aanvang 10.30 uur in de "Toeter" Berkele Heem te Horst. Om 10.15 uur aanwezig zijn in uniform en met de kerstmap repetitie om 19.45 uur. Kerstconcert, aanvang 16.00 uur. In uni form en met de kerstmap. nachtmis om 21.00 uur. H.Mis om 19.00 uur. Kerststukjes maken Op woensdagavond 15 december beginnen we om 19.30 uur in "de Wis" met het maken van kerststukjes. Deze worden gebruikt om op onze kerstavond de tafels op te sieren. Na afloop van de kerstavond worden ze verloot onder de leden. Voor het maken van de stukjes hebben wij graag hulp van enkele vrijwillig sters, die onder leiding van Lien Heidens samen werken aan de kerstversiering, een mooi begin van de kerstavond. Men kan zich opgeven bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. Wil iedereen zelf een mesje meebrengen en groene takjes? Tot dan. Kerstavond 19 december in "de Wis", aanvang 20.00 uur Op vrijdagavond 19 december hebben wïi weer onze kerstavond. Wij hebben dit jaar gekozen voor een heel andere invulling van de avond. Op deze avond tonen wij de film van Ge Hirdes en Rene Poels over de straatkinderen van Rio de Janeiro in Brazilië. Met deze film ondersteunen zij het werk van de Nederlandse pater Martin Cox en de stichting Sint Martinus, die morele en financiële hulp verleent vanuit Nederland en Belgie aan de Braziliaanse hulpverleningsorganisatie. Voor dit doel willen zij op deze avond aan allen vragen om een financiële bijdrage. Wij hebben toegezegd daar graag aan mee te werken. Kerstaktie t In de week van 20 december tot 24 december kloppen wij o.ok weer bij onze leden aan voor een vrijwillige bijdrage aan onze kerstaktie. Die bijdragen worden gebruikt voor kerstpakketten t.b.v. zieken en invaliden en voor bejaarden van 80 jaar en ouder van Castenray. Als iemand in het ziekenhuis wordt opge nomen voor/met Kerst horen wij dat graag van u, zodat wij niemand vergeten. «I. 't JONG Voor al uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 047&4-I814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 8