k %rl SWOLGSE BOYS 3 - CASTENRAY 3 (Vriendschappelijke wedstrijd) 3 - 3 Doelpunten: 15. Marcel Dinghs; 16. Roel Wismans; 42. Swolgen; 49. Theo Houwen; 70. Henri Hoogendam (e.d.j; 81. Swolgen. Kaarten2 rode kaarten: 52. Ohiku (Swolgen) wegens natrappen tegenstander; 54. Roel Wismans (Castenray) wegens commentaar op de grensrechter. Toeschouwersondanks de soms stromende regen was het behoorlijk druk in de dugouts Opstelling: RHopymakersC.Soramers, R.Saris, H.Hoogendam en M.Kleeven; R.Wismans, T.Houwen en J.Derix; L.Reldens, M.Dinghs (46. E.Philipsen) en R.Saris. Vanmorgen wisten ze een klein half uur voor de wedstrijd neg niet eens of het doorging. De bobo's van Swolgen liepen spannend het veld op en neer of het wel goed genoeg was. Uiteindelijk werd het sein gegeven dat men zich toch kon omtrekken voor te voetballen: het veld was goed bevonden. Castenray had weer te kampen met een groot aantal afwezigen: Renzo versterkte het tweede, Jantje was zoals vanouds te laat, Pascal zat nog in de lappenmand en Kuub kon nog steeds geschorst weer plaatsnemen op de tribune. Roel Hoeymakers stond weer in de goal en Henri was dit maal veldspeler. De wedstrijd begon leuk. Cas tenray had een flink veldover- wicht en de Boys kwamen in de verdrukking. Na een kwartiertje kreeg Marcel op randje buiten spel een pass op maat van Roel en scoorde met een schuiver in de rechterhoek. Roel had goed gekeken want hij scoorde na enig knommelen in het straf schopgebied in diezelfde rech terhoek. Zwakke hoek van de keeper ondekt? Na deze vrij snelle 2-0 voorsprong dacht Castenray dat het al gewonnen had. Swolgen kwam sterker op zetten. Net toen 't derd weer wakker was en beter begon te voetballen, scoorde Swolgen de tegentreffer. Castenray had nog kansen op een goaltje, maar die werden allemaal gemist. Na de thee ging het gelijk op. Al na vier minuten vergrootte Theo met een schitterend afstandsschot de marge weer tot. twee doelpunten. Even later werd Eddy neergehaald door de Obiku van Swolgen. Deze vond neerhalen schijnbaar niet genoeg en trapte Eddy toen hij wegliep flink na. Dit werd door de scheidsrechter gezien en Obiku werd terecht van het veld gestuurd. Toen Roel twee minuten later met een mooie pass de diepte ingestuurd werd, vlagde de grensrechter. Roel vond dat hij helemaal niet buitenspel had gestaan en liet dit merken aan de grens rechter. De scheids tollereerde dit niet en stuurde Roel zonder pardon het veld af. Televisiebeelden hebben achteraf duidelijk gemaakt dat Roel niet buitenspel stond; de grens had dus ongelijk (dat had hij wel vaker als hij vlagde) en Roel was onterecht het veld afgestuurd. Bij een corner voor Swolgen had Henri geen geluk. Hij kopte de bal door en deze verdween in de goal. Pech voor deze hardwerkende voorstopper, die z'n werk goed deed. Swolgen rook z'n kans na deze geluksgoal en joeg op de gelijkmaker. In de 81e minuut viel ie dan ook. De Swolgense Babangida scoorde met een schu.iver drie tegen drie. Over de gehele wedstrijd gezien had er misschien iets meer ingezeten. Zeker de eerste helft was Castenray duidelijk de sterkere ploeg. De derby tegen Oirlo is afgelast. De wedstrijd voor komende zondag is de uitwedstrijd tegen SVEB. Thuis werd deze ploeg met 5-0 opgerold. Hierboven is de beloofde plattegrond voor de weg naar het sportpark. P.S.: Omdat ik vanwege de interland Polen - Nederland naar Polen moest om voor Studio Sport een verslag te maken, heb ik het verslag van Castenray 3 in het vliegtuig geschreven. Omdat de post vanuit Polen traag is, kwam het verslag niet voor 19.00 uur op dinsdag binnen. Hierboven is alsnog het verslag van de wedstrijd tegen de Swolgse Boys, aangepast aan de laatste ontwikkelingen. K. Jansma Vanray KANTINE -e- Tennis veld kerk Oirlo Klelr Oirlo Tlenray Horat

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 3