EEN GOED BEGIN VALT NIET VER VAN DE BOOM... In een lekker warme (lees: ontzettend hete) sportzaal, stonden we zondag onder "toezicht" van voormalig zwarte maandag-trainer Hay oog^in oog met de Grubben. En om er maar meteen een gezel lige reünie van te maken: Ine van Houdt was ook aanwezig. Iscstar en druivesuiker zorgden ervoor dat ons team in topvorm verkeerde. Stond dat overigens op de verpakking dat dat spul zo snel uitgewerkt was? De Grubben kwamen na 5 minuten al langszij door een blundert je .in de verdediging. Trainer win uit te zijn emoties door tegen een langs de lijn geparkeerde bank te schoppen. Om die bank nog meer van zulk soort uitspattingen te- besparen, hebben we de verdere -5 minuten geen enkele blunder meer gemaakt. Integendeel: Jet, die zich tegenwoordig ballet juf frouw sou mogen noemen, scoorde van afstand de gelijkmaker. En aangezien we niet van plan waren achter de Grubben aan te hol len, namen we zelf het heft in handen. Een "net ets teveel ri sico wat niet zo slim is"~actie van de Grubben, werd meteen af gestraft. Luciènne maakte een draai van 180° gemeten rr:et de geo-driehoek door Sindy, en zo kon eerstgenoemde haar vrije kans benutten. De in het geel geklede dames kwamen echter via een doorloopbal nog voor de rust tot de gelijkmaker. Rust: welke trainer zou ons de tactische tics geven? Zou het Hay zijn, die ons vooral leerde wat wij al van Ine hadden geleerd? Cf zou het Ine zijn die ons leerde wat !lay ons verzuimd had te leren? Cf was het toch Viim? Nog voordat An et t e kon zeggen: "wil de enige echte nu opstaan?" zat kim al in net kleedhok met de concurren tie op z'n hielen. Nadat we onze toeschouwers Jan en i-'anny en Charl de tijd hadden gegund cm uit te rusten van een zware le helft, begonnen we voortvarend aan deel 2 van deze spannende bestseller. Gertie be greep maar al te goed dat die korf er stond om in te doelen, dus deed ze dat ook. Deze 3-2 voorsprong werd nog eens uitgebouwd door een lange-afstandsgoal uit handen var Angelique. Om het spannend te houden lieten we het toe dat de Grubben nog een punt je konden scoren, maar daar stond wel wat tegenover. Kerstin, die zich druk aan het maken was over haar, zo zegt ze zelf, debieli- ge kuifjes die ze er van Rianca dan maar af moest scheren, waar op Angelique zei: "dan word je helemaal kaal, dat is ook niks", zodat Kers tin besluit dan maar debielig rond te rennen. Maar nee hoor, ze heeft gewoon een heel kwant stertje. Fuh...waar ging het ook alweer over? Oh ja, Kerstin had een gezellig 2-2tje met Lu cienne wat een happy end had omdat Lucienne wist te scoren vanaf korte afstand. F en 3-5 voorsprong wil echter niet zoveel zeggen in de sal. Zoals Wim al zei: "Een wedstrijd in de zaal wordt pas in de laatste seconden beslist." Dat zal ie wel van een of andere wijze afgestudeerde korfballoloog hebben gehoord. Hay? Effe serieus, toen Jantje Ernst de wedstrijd affloot, v/as de vreugde geheel aan onze zijde. Een welverdiende 4—5 overwinning. Tenslotte delen wij u met grote vreugde mede van de komst van 2 nieuwe aanwinsten: Marielle en Winke. Het gehele team rust tot zaterdagmiddag, 16.15 uur. Wilt u beschuit met muisjes komen eten, laat het ons dan a.u.b.even weten. KROES v wie heeft er voor Karlien Dinghs een korfbalrokje te koop, maat 134-140. tel.: 81705 TE KOOP GEVRAAGD 44'

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 10