CASTENRAY 3 - MELDERSLO 5 12 2 - 5 Doelpunten 16. Marcel Dinghs; 29. Lenny Heidens; 45. Melderslo; 57. Melderslo; 62. Melderslo; 75. Melderslo; 81. Melderslo. Kaarten: geen. Toeschouwersgemiddeld een stuk of 10! Opstelling: RHoeymakersC.SoMers, R.Saris (46. R.Arts), J.Peeters en M.Kleeven; L.Heidens, T.Houwen en J.Derix; R.Wismans, K.Dinghs en R.Classens. Stand: 1. SSS (9-16); 2. Venray (9-16); 3. Volharding (9-14); 4. Lottura (8-12); 5. Resia (9-12); 6. Melderslo (9-10); 7. CASTENRAY 3 (9-7); 8. TOP (9-7); 9. DIS (9-6); 10. Leunen (9-3); 11. SVEB (8-2); 12. Wittenhorst (9-1). Henri was afwezig en Roel Hoeymakers had z'n taak overgenomen. Voor één wedstrijd of voor meer? Op een paar foutjes na deed ie het uitstekend. Huub zit nog steeds geschorst thuis en Pascal was geblesseerd. De wedstrijd begon zoals het hoorde. Castenray fel op de bal en een flink veldoverwichtDit overwicht werd al na een kwartiertje omgezet in een verdiende voorsprong. Bij een uitverdedigingsfout van Melderslo veroverde Marcel de bal en ging alleen op het doel af. Hij omspeelde de keeper en schoot de bal vanuit een moeilijke hoek over de doellijn. Melderlo probeerde wat terug te doen, maar Castenray behield het overwicht. Theo gaf een schitterende pass op Marcel, die op zijn beurt Lenny bediende. Deze schoot de bal onder de doelman door in de goal. Een verdiende twee tegen nul voorsprong was het resultaat. De scheidsrech ter liet verdomd lang doorspelen en in de tweede minuut van de blessuretijd scoorde Melderslo der AnschluBtrefferNa nog eens drie minuten met daarin een terecht afgekeurde goal voor Melderslo blies de scheids eindelijk af. Na de thee was het zaak om in de tweede helft snel die derde goal te maken. Makkelijker gezegd dan gedaan. Melderslo was na de rust veel gretiger. Ze waren feller in de duels. De gelijkmaker hing in de lucht. Melderslo bleef doorgaan en kreeg niet veel tegenstand. Castenray was gewoon in alle opzichten te soft. Voor de zoveelste keer bleek dat de wedstrijd een helft te lang duurt. Helaas zijn de regels zo dat er twee helften gespeeld worden. De volgende week is er een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Swolgense Boys. De Boys staan ook .in de vierde klasse KNVB, maar ze staan derde van onder. Misschien moet de winst uit vriendschappelijke wedstrijden komen? Volgende week volgt de beloofde plattegrond voor de weg naar het sportpark. DORPSRAAD Aan dlle leden van do dorpsraad en aan alle inwoners van Castenray Do uóDlande veruader ir;g van 15-11 -1093 ie verschoven ÜÜSi22-11-1993. Aanvcui<jst1i j«1 is 20.00 uur in cafe Heson Wellicht tot dan! De Sint Nicolaas-actie van de Zonnebloem Reeds vele jaren organiseert de Nationale vereniging de ZONNEBLOEM met succes de bekende Sint Nicolaas-ActieZON IN DE SCHOORSTEEN. Duizende mensen zorgen ervoor dat de door hen gemaakte surprise bij zieken en gehandicapten worden bezorgd. Het gaat niet om grote kado1smaar om een aardige attentie voorzien van een leuk gedichtje of briefje Wilt u een pakje maken, dan kunt u zich opgeven voor 13 november bij Mien Druggen, Castelostraat 26, tel.: 71877 of bij Ria Strijbos, Castelostraat 8, tel.: 71722. HARTELIJK DANK! K. Jansma de zonnebloem maak een St Nicolaas-pakje voor een zieke zon in de

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 12