11 Zc stond het één dezer dagen in het. Dagblad voor Noord Limburg. Oké, laat het rnaar leven, maar niet zo. Haar grootste vijanden zijn de scheidsrechters. De één steekt de fluit .in de mond en vergeet te fluiten, de an der houdt z'n fluit 70 minuten lang in de mond en bij iedere diepe zucht galmt er een fluitsignaal waarvan nie mand, zelfs de scheids niet, weet waarvoor of waarom. Weer een ander kent 'simpelweg de spelregels niet en de laatste weet niet hoe de fluit werkt. Tja, het was eigenlijk een competitie waarin heel weinig deugde Wendy gaf in het begin van het seizoen te kennen dat ze door rugproblemen helaas moest stoppen met korfballen. En iedere week had er wel iemand koninklijk bezoek, een verjaardag of een bevalling Gezien de hoeveelheid speelsters zou het beter zijn geweest over te gaan op êênvaks-spelGelukkig konden we terugvallen op ons se nioren 2 team, dat ervoor zorgde dat we toch iedere week met een compleet team aan konden treden. Toch wilde het niet lukken. Het spelniveau werd naar ge lang de competitie vorderde beter. Kansen waren er vol doende. Afmaken was echter een probleem. Maar ja, wij zijn dan ook geen van allen crimineel opgevoed. Er vielen dus te weinig doelpunten en teveel klappen. En zo kwam het dat we na 6 wedstrijden maar liefst 1 punt verzameld hadden. Jawel dames en heren, 1 heel punt. Dit heeft ons doen beslissen ons op te geven voor een spoed cursus "Afmaken" bij de LOI. En jawel hoor, het wierp z'n vruchten af. In de 7e en tevens laatste wedstrijd vlogen de aardbeien, abrikozen en kersen over het veld. Tegen stander Lottum hield zich meer bezig met het eten van dit over datum zijnde fruit dan met korfballen. En zo kwam het dat we uiteindelijk !nog 2 puntjes toe mochten voegen aan die ene hele, door een goeie 5-3 overwinning. Een niet zo'n goeie le helft van de competitie dus. Dit to taal van 3 punten uit 7 wedstrijden willen we de 2e helft minstens vervijfdubbelen. Maar eerst gaan we al onze ener gie op de micro-competitie gooien. Deze start op 21 novem ber tegen de Grubben. Tenslotte willen wij nog even tegen Wendy zeggen dat we het jammer vinden dat je ons verlaten hebt. En onze dank gaat uit naar het gehele senioren 2 team dat ons al die keren uit de brand heeft geholpen. KROES ^.'t JONG LANG LEVE KORFBAL III i Voor ai uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-1814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 11